Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Електронне декларування

  ЗАКОН

Закон України "Про запобігання корупції"

РІШЕННЯ НАЗК

 Форма декларації визначена Рішенням Національного агентства від 10 червня 2016 року №3, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 15 липня 2016 року за №960/29090, яке є нормативно-правовим актом, обов’язковим для виконання всіма суб’єктами декларування

 Цим же Рішенням затверджений Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

 

Подробнее: https://www.rnpp.rv.ua/elektronne-deklaruvannya-z-1-sichnya-2017-roku.html

 Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 11 серпня 2016 р. № 3. 

 Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків, затверджений Національним агенством з питань запобігання корупції від 17.06.2016р. N 2.

 Рішення Національного агенства з питань зщапобігання корупції від 06 вересня 2016 року №19, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 листопада 2016 р. за N 1479/29609 "Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб'єктами декларування декларацій відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій".

 Технічні вимоги до полів форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  Рішення від 10 лютого 2017 року № 56 "Про затвердження Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".

РОЗЯСНЕННЯ

 Методичні рекомендації щодо складення, подання та оприлюднення декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у 2016 році.

    Що треба знати державним службовцям перед заповненням електронної декларації?

   Хто може не подавати е-декларації
 
      До уваги суб’єктів декларування!
 
  Відомості з Держреєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів можна отримати в електронному вигляді
 
  Як фізична особа може отримати довідку про свої доходи в Електронному документі.
 
  «До відома суб’єктів декларування - осіб, зазначених у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», інших осіб, які зобов’язані подавати декларацію відповідно до цього Закону.

 Машина в чужому володінні. Видача генеральної довіреності не звільняє держслужбовця від обов’язку задекларувати транспортний засіб

 НАЗК надає роз’яснення щодо декларування працівників патронатної служби
 
НАЗК надає інформаційну допомогу суб'єктам декларування
Поширені питання при заповненні електронних декларацій
 
Вперше в Україні до суду направлено обвинувальний акт за умисне неподання декларації.
 
 
 

  Верховною Радою України 23 березня 2017 року прийнято Закон № 1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Закон набрав чинності 30 березня 2017 року.

  Продовжено до 1 травня 2017 року термін подачі щорічної декларації для осіб, які відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р № 1700-VII (далі - Закон № 1700) надають таку декларацію вперше.

  Роз’яснення щодо внесення до Реєстру декларацій  інформації про суттєві зміни в майновому стані: доходи і заробітна плата

   Форма повідомлення про суттєві зміни в майновому стані 
Подробнее: https://www.rnpp.rv.ua/rozyasnennya-ta-metodichni-rekomendacziyi.html

 


ПРИКЛАДИ   ЗАПОВНЕННЯ

ЕЦП від Притат Банку.

Заповнення електронної декларації.

Відеоінструкція заповнення електронної декларації.

Е-декларація приклад заповнення, е-декларування.

Е-декларація огляд частина 1.

Е-декларація огляд частина 2.