Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

С П И С О К

депутатів районної ради 6 скликання

 

№ пп

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Партійність

 

Від якої партії обраний, виборчий округ

Місце роботи, посада

1

Барда

Володимир Степанович

01.03.1964

б/п

КПУ, в/о №23

Тиврівські ЕМ, майстер

2

Бицкало

Богдан Васильович

03.06.1967

б/п

«Єдність»,

по списку

смт.Тиврів, настоятель православного храму

3

Бойко

Віктор Володимирович

02.07.1975

ВО «Свобода»

ВО «Свобода»,

по списку

ПП

4

Бородаєвський

Ігор Юліанович

26.09.1968

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

по списку

Тиврівський газовий цех, слюсар

5

Бузін

Михайло Іванович

03.05.1955

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

в/о №28

ПП

6

Вихристюк

Віктор Костянтинович

02.07.1955

«Народна партія»

«Народна партія». в/о 15

Тиврівська районна рада,  голова

7

Гавриш

Юлія Костянтинівна

03.10.1982

НСНУ

НСНУ,

 по списку

ПП

8

Гуменюк

Володимир Володимирович

28.12.1953

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

по списку

офіцер запасу

9

Гуцал

Тамара Василівна

27.06.1957

б/п

«Єдність»,

по списку

Гніванська дитяча музична школа. директор

10

Дем’яненко

Віталій Володимирович

08.10.1970

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

по списку

Тиврівська автостанція, старший диспетчер

11

Жовмір

Андрій Олегович

03.07.1974

партія регіонів

партія регіонів,

по списку

Сутисківська ЗОШ – інтернат, директор

12

Жовмір

Олег Іванович

02.07.1951

НСНУ

НСНУ, в/о №4

Тиврівська районна рада, заступник голови

 

13

Заболотний

Микола Андрійович

10.04.1948

«Фронт змін»

«Фронт змін»,

по списку

УПСЗН Тиврівської РДА, начальник управління

14

Карпусь

Сергій Михайлович

28.05.1978

б/п

«Єдність», в/о №10

Виконавчий апарат районної ради, начальник відділу

15

Кірсанов

Олександр Григорович

18.03.1955

б/п

ВО «Батьківщина», в/о 16

ТОВ «Фітосвіт», керуючий

16

Коваль

Анатолій Валерійович

19.11.1978

«Сильна Україна»

«Сильна Україна, в/о №19

Тиврівська РДА, заступник голови

17

Козаченко

Андрій Анатолійович

20.10.1975

ВО «Свобода»

ВО «Свобода»,

по списку

Приватне підприємство, водій

18

Колісніченко

Лідія Анатоліївна

17.09.1979

б/п

КПУ, по списку

Тиврівська районна рада, керуючий справами виконавчого апарату районної ради

 

19

Колкевич

Олександр Станіславович

02.10.1952

«Фронт змін»

«Фронт змін», по списку

Тиврівський будинок – інтернат геріатричного профілю, директор

20

Красовський

Ярослав Йосипович

13.05.1969

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

в/о №18

Тиврівський ліцей – інтернат, учитель історії

21

Кубик

Володимир Анатолійович

02.08.1962

партія регіонів

партія регіонів,

в/о №12

Управління пенсійного фонду України у Тиврівському р-ні, начальник управління

22

Кушнір

Богдан Володимирович

13.11.1975

«Удар» В.Кличка

«Удар» В.Кличка, по списку

ТОВ «Агро-еталон», начальник юридичного відділу

23

Ліщук

Олена Дмитрівна

24.08.1947

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

по списку

пенсіонер

24

Малюта

Володимир Данилович

05.04.1961

«Народна партія»

«Народна партія». в/о 27

СФГ «Володимир», голова

25

Мельник

Наталія Богданівна

01.02.1968

НСНУ

НСНУ, в/о 25

фінансове управління РДА, начальник управління

26

Мельник

Світлана Миколаївна

30.09.1967

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

в/о №20

завідуюча Селищенським ветеринарним пунктом

27

Мідяний

Василь Васильович

13.01.1962

ВО «Свобода»

ВО «Свобода»,

по списку

ТОВ «ТІІМ» м.Гнівань, директор

28

Муляр

Віталій Володимирович

29.01.1964

партія регіонів

партія регіонів, в/о №7

Тиврівська райдержадміністрація, голова

29

Мудла

Василь Васильович

03.03.1955

партія регіонів

партія регіонів, в/о 24

Тиврівський районний спортивно-технічний клуб, директор

30

Нижник

Олексій Теофанович

29.03.1963

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

в/о 1

Гніванська ЗОШ №1, вчитель

31

Осипчук

Дмитро Володимирович

02.08.1948

КПУ

КПУ, по списку

пенсіонер

32

Павленко

Анатолій Михайлович

04.08.1969

ВО «Свобода»

ВО «Свобода», в/о №9

Дзвониська ЗОШ, учитель

33

Пащенко

Наталія Григорівна

19.05.1963

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

по списку

тимчасово не працюю

34

Педос

Сергій Миколайович

22.09.1964

партія регіонів

партія регіонів, по списку

Районна СЕС, головний лікар

35

Петрик

Анатолій Павлович

30.11.1960

партія регіонів

партія регіонів, по списку

СФГ «Мир», голова

36

Подзігун

Андрій

Михайлович

12.03.1972

партія регіонів

партія регіонів, по списку

Тиврівський ліцей - інтернат, директор

37

Помацький

Олександр Федорович

24.08.1954

СПУ

СПУ, в/о №26

Відділ освіти РДА, начальник відділу

38

Пономар

Юрій Васильович

19.04.1958

Народна партія

Народна партія, в/о №17

ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», генеральний директор

39

Присяжний

Петро Олександрович

02.02.1955

партія регіонів

партія регіонів, в/о №2

Тиврівська ЦРЛ, головний лікар

40

Протопіш

Іван Григорович

05.10.1965

партія регіонів

партія регіонів, по списку

ТОВ «Агро-еталон», заступник генерального директора

41

Радзіховський

Олександр Михайлович

15.08.1948

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

по списку

ПСП «Довіра», директор

42

Рудий

Борис Петрович

14.08.1955

б/п

КПУ, в/о №11

СТОВ «Жахнівка», виконавчий директор

43

Самолюк

Іван Степанович

15.01.1961

б/п

«Єдність», в/о №5

ПАТ АБ «Укргазбанк», начальник відділення №245/01

44

Семчишин

Григорій Павлович

02.02.1954

партія регіонів

партія регіонів, по списку

ВАТ «Гніванський завод спец залізобетону», директор

45

Сідак

Олександр Олексійович

08.04.1962

ВО «Свобода»

ВО «Свобода»,

в/о №3

Тиврівська дільниця УГГ, бригадир електромонтерів

46

Сілко

Жанна Олександрівна

12.04.1975

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

по списку

ВО «Батьківщина», голова районної партійної організації

47

Слободяник

Григорій Михайлович

15.01.1950

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

по списку

Сутисківська ЗОШ, учитель історії

48

Слободянюк

Андрій Леонідович

04.03.1962

партія регіонів

партія регіонів,

по списку

СТОВ «Поділля» с.Строїнці, директор

49

Томчук

Валерій Іванович

16.11.1954

б/п

«Єдність», в/о №6

-

50

Томчук

Олеся Валеріївна

10.07.1976

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

по списку

ВНАУ, старший викладач

51

Швець

Олег Васильович

29.07.1974

партія регіонів

партія регіонів,

в/о №21

Слідянська ЗОШ, директор

52

Шимко

Лариса Степанівна

29.03.1954

ВО «Батьківщина»

ВО «Батьківщина»,

в/о №14

Тиврівський  трудовий архів, директор

53

Шур

Віктор Валентинович

12.04.1961

Народна партія

народна партія, в/о №8

СФГ «Юність» с.Гришівці, голова

54

Янківський

Віктор Петрович

04.09.1953

Фронт змін

Фронт змін

ВАТ «Гніванський завод спец залізобетону», начальник відділу кадрів

55

Ясінський

Анатолій Іларіонович

07.01.1947

партія регіонів

партія регіонів,

по списку

приватний підприємець