Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Список депутатів районної ради 3 скликання

С П И С О К

депутатів районної ради 3 скликання

 

1. Гніванський виборчий округ

Гайдаєнко Валентин  Олексійович, 19.08.1933 м.Гнівань,вул.Жовтнева,18/3

Кушнір Василь Іванович. 06.07.1942, м.Гнівань, вул..Луначарського,6

Ружило Анатолій Іванович, 10.04.1957, м.Гнівань, вул.Промислова,16/47

 

2. Сутисківський виборчий округ

Присяжний Петро Олександрович, 02.01.1955, смт.Сутиски, вул.Гагаріна,3/22

Рижій Світлана Дмитрівна, 20.10.1946, смт.Сутиски, вул.Гагаріна,7/78

Щупак Петро Михайлович, 06.02.1956, смт.Сутиски, вул..Коцюбинського,8

 

3. Тиврівський виборчий округ

Міхнєвич Ніна Андріївна, 07.02.1957, смт.Тиврів, вул.Леніна,35/26

Царук Володимир Ілліч, 16.06.1949, смт.Тиврів, вул.Ворошилова,3/2

Жовмір Олег Іванович, 02.07.1951, смт.Тиврів, вул.Леніна,52/3

 

4. Бушинський виборчий округ

Іщенко Марія Данилівна, 13.06.1939, с.Гута-Бушинська, вул.Радянська,20

Соболь Андрій Прокопович, 06.01.1947, с.Бушинка

 

5. Василівський виборчий округ

Кушнір Галина Василівна, 01.03.1953, смт.Тиврів, вул.Леніна,58а

Песков Микола Олексійович, 14.10.1940, с.Василівка

Олійник Віктор Петрович, 22.07.1961, с.Василівка

 

6. Великовулизький виборчий округ

Білоус Олександр Якович, 15.04.1973, с.Велика Вулига

Бойчук Петро Андрович, 10.07.1945, с.Сліди

Патока Володимир данилович, 01.03.1952, с.Велика Вулига

 

7. Ворошилівський виборчий округ

Іскра Василь Іванович, 17.12.1952, с.Ворошилівка

Рудакова Лідія Корніївна, 10.02.1948, с.Борсків

Саракуз Світлана Іванівна, 10.03.1940, с.Маянів

 

8. Гришовецький виборчий округ

Сироїжко Олександр Васильович, 23.07.1966, с.Кобилецьке

Сухий Олександр Васильович, 08.04.1949, с.Кобилецьке

Шеремета Петро Дмитрович, 27.07.1955, смт.Тиврів, вул.Леніна,61/11

 

9. Дзвониський виборчий округ

Бондар Володимир Васильович, 08.03.1955, смт.Тиврів, вул.Пархоменка,58/1

Онофрійчук Віра Миколаївна, 02.04.1948, с.Довгополівка

Шелоумов Володимир Григорович, 27.06.1935, смт.Тиврів, вул.Ворошилова,6/2

 

10. Довгополівський виборчий округ

Горбачов Олександр Іванович, 15.04.1966, смт.Сутиски, вул.Ювілейна,27

Пахля В’ячеслав Іванович, 24.01.1960, с.Довгополівка

Поліщук Віра Василівна, 13.10.1960, с.Кліщів

 

11. Жахнівський виборчий округ

Мачай Леонід Семенович, 01.02.1955, с.Онитківці

Рудий Борис Петрович, 14.03.1955, с.Жахнівка

Таранюк В’ячеслав Михайлович, 14.02.1961, с.Івонівці

 

12.Іванковецький виборчий округ

Безбіда Микола Васильович, 10.01.1952, с.Іванківці

Масіц Віктор Іванович, 15.04.1957, с.Іванківці

Шевченко Василь Володимирович, 10.02.1946, с.Іванківці

 

13. Колюхівський виборчий округ

Бабич Микола Вікторович, 30.06.1953, смт.Тиврів, вул.Перемоги,1

Деревенко Василь Олександрович, 22.02.1964, с.Колюхів

    

14. Краснянківський виборчий округ

Коваль Галина Андріївна, 10.02.1963, с.Краснянка

Петрик Анатолій Павлович, 30.11.1960, с.Краснянка

Романський Віталій Всеволодович, 02.12.1972, смт.Тиврів, вул.Д.Нечая,12

 

15. Маловулизький виборчий округ

Васілєвський Дмитро Костянтинович, 16.05.1959, с.Мала Вулига

Онищук Микола Іванович, 23.04.1941, с.Мала Вулига

Протопіш Іван Григорович, 05.10.1965, с.Рогізна

 

16. Марківський виборчий округ

Булаєнко Анатолій Федорович, 05.07.1948, с.Кальнишівка

Маловський Віктор Миколайович, 30.05.1930, с.Марківка

Онищук Руслан Порфирович, 29.08.1948, с.Довгополівка

 

17. Новоміський виборчий округ

Кузь Анатолій Михайлович, 23.11.1963, с.Красне

Максименко Володимир Іванович, 07.08.1964, с.Нове Місто

Пономар Юрій Васильович, 19.04.1958, с.Нове Місто

 

18. Пилявський виборчий округ

Вавшко Іван Вікторович, 22.03.1948, смт.Тиврів, вул.Леніна,87/4

Кравець Олександр Денисович, 28.07.1933, смт.Тиврів, вул.Малиновського,6/9

Красовський Ярослав Йосипович

 

19. Рахнополівський виборчий округ

Королюк Василь Миколайович, 16.02.1957, смт.Тиврів, вул.Шевченка,57

Павловський Роман Миронович, 08.08.1952, с.Рахни Польові

Нижник Петро Петрович, 01.09.1949, с.Строїнці

 

20. Селищенський виборчий округ

Космина Микола Федорович, 22.09.1948, с.Селище

Смакогуз Микола Семенович, 22.05.1946, с.Селище

Левченко Галина Іванівна, 01.06.1945, с.Селище

 

21. Слідянський виборчий округ

Олійник Микола Афанасійович, 25.05.1954, смт.Тиврів

Швець Ніна Іванівна, 13.09.1947, с.Сліди

Федчишена Ольга Андріївна, 13.05.1953, с.Сліди

 

22. Строїнецький виборчий округ

Бенедюк Галина Степанівна, 04.01.1955, с.Строїнці

Ковальчук Юрій Іванович, 23.12.1950, с.Строїнці

Штодько Юрій Павлович, 22.07.1961, с.Строїнці

 

23. Тростянецький виборчий округ

Біліченко Віктор Григорович, 07.02.1930, с.Тростянець

Кушніренко Володимир Олексійович, 25.11.1963, с.Тростянець

Осипчук Дмитро Володимирович, 02.08.1948, с.Тростянець

 

24. Уяринецький виборчий округ

Вознюк Анатолій Андрійович, 10.10.1945, смт.Тиврів, вул.Леніна,89/7

Паламарчук Дмитро Михайлович, 14.11.1948, смт.Сутиски,вул.Зої Космодемянської

Хоменко Юрій Тимофійович, 01.09.1936, с.Уяринці

 

25. Черемошненський виборчий округ

Зіленко Василь Антонович, 14.01.1953, с.Черемошне

Чорний Дмитро Васильович, 03.11.1962, с.Черемошне

Шлапак Тетяна Семенівна, 23.05.1961, с.Черемошне

 

26. Шендерівський виборчий округ

Гайдук Катерина Степанівна, 01.12.1963, с.Шендерів

Лівандовський Сергій Володимирович, 16.09.1965, с.Шендерів

Подгорецький Вячеслав Андрійович, 13.09.1946, смт.Тиврів, вул..Леніна,52/4

 

27. Шершнівський виборчий округ

Грищук Костянтин Васильович, 22.11.1962, с.Шершні

Кіреєв Геннадій Іванович, 12.11.1954, м.Гнівань, вул.Ватутіна,16

Морозова Ірина Сергіївна, 12.03.1962, с.Шершні

 

28. Яришівський виборчий округ

Буянівська Станіслава Іванівна, 26.07.1966, с.Яришівка

Сімашко Іван Васильович, 12.09.1941, м.Гнівань, вул.Червоноармійська,27/2

Сташко Михайло Павлович, 15.11.1953, с.Яришівка