Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Розгляд повідомлень про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" в Тиврівській районній раді покладено на заступника керуючого справами – начальника юридичного відділу виконавчого апарату районної ради – уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Рудик Наталію Василівну.
Повідомлення про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" може бути як письмовим, так і усним.
 
Письмове повідомлення може надійти:
- поштою, на адресу 23300, вул. Тивверська, № 32, смт. Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл.
У разі направлення повідомлення поштою у ньому слід робити позначку такого змісту: «Про корупцію»;
 
- під час особистого прийому.
На особистому прийомі використовується опитувальний лист для прийому повідомлень (додаток 1 до розпорядження голови районної ради від 22.12.2017р. №23рк);
 
- засобами електронного зв’язкулектронна адреса: tivrov_rada@ukr.net).
Спеціальна телефонна лінія Тиврівської районної ради               (04355) 2-14-95 працює по буднях у робочі години – з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.30 до 13.30).
Повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно). Вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог Закону та порядок їх розгляду визначаються Законом.
Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.