Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Стартувала деклараційна кампанія.
 
  Шановні депутати районної ради ось і стартувала деклараційна кампанія осіб, зазначених у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі - Закон), яка триває щороку з 1 січня до 1 квітня. Особи, зазначені у Законі, а це зокрема депутати місцевих рад, державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, а також посадові особи  підприємств, установ, організацій, які  створені розпорядчим актом органу державної влади або органу місцевого самоврядування зобов’язані подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (далі – декларація) за минулий рік за формою, що додається до Закону.
 
Однак, Закон визначає випадки, при настанні яких строк подання декларацій може бути перенесе­ний. Зокрема, відповідно до ч. 2 ст. 12 Закону у строк до 31 грудня поточного року декларацію можуть подати особи, які не мали можливості зроби­ти це до 1 квітня через перебування:
- у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною;
- через тимчасову непрацездатність;
- за межами України;
- під вартою.
 
Інших підстав для перенесення «звичай­ного» строку подання декларації на більш пізній пе­ріод не передбачено. Зокрема, перебування у відря­дженні, у відпустці (крім закордонних відряджень та відпусток, а також «дитячих» відпусток) та інші підста­ви, прямо не передбачені Законом, не звіль­няють особу від відповідальності за несвоєчасне подання декларації.
 
Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.
 
Якщо депутати є самозайняті особи (фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які не мають основного місця роботи, або особи, які не працюють), то вони також повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або їх виконавчих комітетів.
 
Враховуючи вищезазначене, просимо депутатів районної ради до 1 квітня 2014 року подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, відповідно до вищенаведених роз’яснень.
 
Даний Закон втратить чинність 26 квітня 2015 року відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»14 жовтня 2014 року№ 1700-VII.
 
Також варто звернути увагу, що відповідно пункту 2Прикінцевих положень Закону України «Про запобігання корупції» декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період до 1 січня 2015 року подаються до Національного агентства з питань запобігання корупції в обсязі та за формою, передбаченими додатком до Закону.
 
Враховуючи вищезазначене, а також зміни до антикорупційного законодавства голова районної ради, з метою надання практичної та методичної допомоги посадовим особам органів місцевого самоврядування, депутатам районної ради та керівникам комунальних закладів, затвердив перспективний план проведення районною радою навально-методичних заходів на 2015 рік. Вказані навально-методичні заходи проводитимуться кожного другого вівторка місяця в залі засідань райдержадміністрації.
 
Користуючись нагодою запрошуємо депутатів районної ради бути присутніми на цих нарадах.
Всі новини