Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Звернення до жителів тиврівщини у звязку з відзначенням Дня Гідності та Свободи

Шановні тиврівчани!

21 листопада - День Гідності та Свободи - доленосний для нашої країни. Український народ зробив свідомий вибір, переборов у собі стах і взяв на себе відповідальність за долю країни. Українці віддають шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

У цей день ми згадуємо  й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння. Молимося за своїх побратимів та земляків, які тримають оборону на сході України. Тиснемо мужні руки волонтерам та добровольцям, які об"єдналися задлля підтримки наших вояків. 

Пишаємося тим, що ми є гідними нащадками  своєї Вітчизни. Гідність, Єдність та Свобода - це ті принципи, які об"єднали прагнення мільйонів українців до кращого життя  та змінили хід української історії. Тож молімося за мир, за єдину, цілісну незалежну Україну, її та нашу щасливу долю! Слава Україні! Героям Слава!

                                               В. Бойко - перший заступник - в.о. голови                                                  районної державної адміністрації

                                               Я. Красовський - голова районної ради

Всі новини