Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Завершення зборів громадян

Протягом останнього місяця у населених пунктах району тривали збори громадян за місцем проживання. Так у пятницю вони пройшли у Колюхові, Дзвонисі та Довгополівці.

Досить змістовно і підготовлено пройшов цей захід у Довгополівці. Крім основних питань порядку денного, до звіту записалися 8 депутатів сільської ради, що свідчить про тісну співпрацю виконавчого комітету та депутатського корпусу сільської ради та їх небайдужість до проблем сіл громади. Серед інших на обговорення громади була запропонована стратегія розвитку населених пунктів Довгополівки і Кліщева до 2020 року, в рамках якої восени цього року планується відсвяткувати 650 річчя села Кліщів. Представники району, а саме Жовмір О.І, Колісніченко Л.А., Піковський В.М., Вознюк А.А. висловили і свої думки з приводу подій у громаді, зробили короткий аналіз діяльності сільського голови та відповіли на питання присутніх.

За підсумками проведення зборів громадян за місцем проживання планується в найближчий час провести розширену нараду з головами місцевих рад та членами робочих груп по наданню методичної допомоги у проведенні зборів, де зробити детальний аналіз і узагальнити висловлені критичні зауваження.

Всі новини