Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Відкрито меморіальну дошку Петру Каську

9 серпня у Строїнецькій територільній громаді відбулася серйозна і досить значима для громади подія - на приміщенні СТОВ "Поділля" за ініціативи жителів села встановлено меморіальну дошку памяті КАСЬКУ Петру Тимофійовичу.

Касько П.Т. очолював місцевий радгосп протягом 20 років. Його особистий вклад у розвиток територіальної громади сельчани оцінюють як надзвичайно високий. Саме за часів його керівництва побудовано дві вулиці житлових будинків для працівників радгоспу. Також розширена інфраструктура самого радгоспу та соціальної сфери села.

У заході взяли участь голова районної ради Ярослав Красовський, заступник керівника апарату райради Лідія Колісніченко, голова постійної комісії райради, депутат закріплений за Строїнецькою громадою Борис Швець (який до речі, і надав матеріальну допомогу у встановленні дошки).

Зі словами вдячності виступив наймолодший син Петра Тимофійовича Сергій, який приїхав на захід разом з дружиною та сином.

"Важливість цього мироприємства для села Строїнці важко переоцінити, адже кожен з виступаючих сьогодні згадує керівника сільгосппідприємства з теплими словами та розчулиними очима - що свідчить лише про одне - ця людина справді почесна і заслуговує на нашу особливу память ", - підсумував свій виступ голова районної ради.

 

 

 

Будучи на території Строїнець, Ярослав Красовський відвідав місцеву амбулаторію, головного лікаря якої у цьому році за рішенням комісії буде занесено на районну Дошку Пошани. Дійсно, амбулаторія і її готовність до надання медичних послуг отримали схвальний відгук очільника району.

Всі новини