Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Конструктивна робота, реальні пропозиції...

Саме так коротко можна охарактеризувати роботу 5 сесії районної ради 7 скликання. Відповідно до грудневого рішення районної ради, в сесійній залі уже встановлено відеоспостереження, що дає можливість висвітлити огляд засідання у відеорежимі на нашому сайті.

Крім того, робота сесії була ускладнена поіменним голосуванням, в режимі якого будуть відбуватися усі сесійні засідання місцевих рад, згідно із змінами до Закону України "Про місцеве самоврядування"/вступили в дію 23.02.2016 року/.

Основним питанням сесії було заслуховування звіту про діяльність закладів охорони здоровя у районі, звітували головний лікар Тиврівської ЦПМСД Валерій Приймак та головний лікар Тиврівської ЦРЛ Петро Присяжний. Обговорювання було досить жвавим, питань виявилося надзвичайно багато. Особливе хвилювання викликало питання скорочення медперсоналу закладів, зокрема закриття гінекологічного відділення ЦРЛ у Тиврові /представники якого, до речі, були присутні і висловили свою позицію/.

- Районна рада ніколи не допустить подібного, - заявив голова районної ради Ярослав Красовський. Депутати одноголосно підтримали його позицію і рішенням сесії створили комісію з числа депутатів та фахівців для конкретного вирішення ситуації, відповідно до звернення жінок депутатів районної ради та жінок - голів місцевих рад, яке зачитала депутат Лідія Колісніченко.

Обговорення, дійсно, болючого питання надання медичної допомоги тривало понад 2 години, і всі були одностайні, що необхідно звернути увагу на медичну галузь, повернутися до неї обличчям і зобовязати лікарів  свою чергу частіше згадувати клятву Гіпократа.

Крім основного питання, було розглянуто ще 27 питань життєдяльності району, усі вони прийняті і поступили до виконання відповідним службам району.

Перед початком сесії було укладено Угоду про співпрацю між органами місцевого самоврядування Тиврівського району та органами учнівського самоврядування навчально - виховних закладів освіти району, проект якого був попередьо підготовлений на засіданні районної організації шкільного самоврядування "Лідер" за участю голови районної ради Ярослава Красовського.

Всі новини