Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

В смт Сутиски встановлено меморіальний банер загиблим воїнам АТО

 29 листопада в смт Сутиски встановлено меморіальний банер загиблим жителям смт Сутиски - воїнам АТО, які віддали свої життя за український народ.
У Тиврівському районі з початку АТО дев'ять загиблих, четверо з них - сутищани.

1) ДОЛІНСЬКИЙ ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ - 34 роки, 
інструктор (гранатометник) взводу вогневої підтримки 4-ї роти спеціального призначення 8-го полку оперативного призначення Західного оперативно-територіального об‘єднання Національної гвардії України, прапорщик. Загинув під час нападу російсько-терористичного угруповання на колону техніки українських військових в районі міста Слов‘янська Донецької області.
Залишилась дружина та неповнолітній син.

2) СКИБА ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ - 40 років, старший сержант, 24-й батальйон територіальної оборони «Айдар». Брав участь в обороні Луганського аеропорту, в Бою за Щастя.
5 вересня 2014-го зник безвісти під час бою з російськими диверсантами, які напали на бійців 2-ї роти батальйону із засідки поблизу села Весела Гора. Бійці на двох машинах під'їхали до блокпоста — на ньому майорів український прапор. Командир групи Скиба вийшов з машини, терористи відкрили вогонь. Прострелено безнзобак, одна з автівок вибухнула.
Тимчасово похований з військовими почестями як невідомий захисник України в місті Старобільськ.Особу встановлено за тестом ДНК. 8 лютого 2015-го перепохований в смт. Сутиски.

3) КУЛІБАБА-БУХОВ ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ - 35 років, в кінці серпня 2014-го добровільно пішов на службу, стрілець-гранатометник, Вінницький полк Західного ОТО. 1 жовтня підрозділ рушив до зони бойових дій, несли службу на блокпостах під Слов'янськом.
7 жовтня 2014-го в другій половині дня був смертельно поранений на 29-му блокпості поблизу смт. Донецький.
Залишилась дружина і неповнолітній син.

4) МЕЛЬНИК ВАЛЕРІЙ ПАВЛОВИЧ - 45 років, сапер 9-ї роти 30-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, старшина.Під час несення служби на блокпостах без належного лікування у старшини Мельника розвинулись хвороби. 4 грудня 2014 року він був госпіталізований. Спочатку проходив лікуванні у лікарні міста Новоград-Волинський Житомирської області, а потім у Київському військовому шпиталі. У військовослужбовця діагностували двосторонню пневмонію та рак шлунку. Лікарі боролися за життя Валерія, проте їх зусилля виявилися марними. 10 лютого 2015 року він помер після тривалого лікування.
Залишилась дружина та прийомний син.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!!!

Довідково: меморіальний банер встановлено за підтримки керівництва місцевого підприємства ТОВ "Субекон".

 

 

За інформацією Тиврівського районного військового комісаріату

Всі новини