Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

В рамках підготовки до сесії

І н ф о р м а т и в н о

В процесі підготовки до сесії у відповідності до регламенту районної ради протягом минулого тижня відбулися засідання постійних комісій та президії районної ради. Так, на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури та духовного відродження (голова комісії Помацький О.Ф.) було вивчено і запропоновано на розгляд сесії питання про районний конкурс «Сім чудес Тиврівщини». Розроблено положення, відповідно до якого буде визначено об’єкти-переможці конкурсу і виділено їм грошові премії для досягнення мети конкурсу: покращення стану об’єктів та підтримання їх у належному стані.

         На засіданні постійної комісії з питань економічних реформ та комунальної власності (голова комісії Протопіш І.Г.) розглянуто 5 питань, одне з яких це розроблення методики розрахунку плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад. Це дасть змогу удосконалити управління їх комунальною власністю. На контролі цієї постійної комісії серед інших районних програм, знаходиться програма поводження з твердими побутовими відходами у Тиврівському районі на 2006-2011 роки. На виконання цієї програми, протягом періоду її дії було впорядковано полігон твердих побутових відходів в смт.Тиврові, смт.Сутиски, м.Гнівані, придбано обладнання для комплектації 2-х сміттєвозів у м.Гнівані та інші роботи. Проте основним напрямком цієї програми є впровадження системи роздільного збирання побутових відходів та забезпечення застосування високоефективної техніки для вивезення та переробки сміття. У зв’язку  з відсутністю коштів в місцевих бюджетах не має можливості сьогодні забезпечити повне виконання цієї програми. Заслухавши інформацію з даного питання комісія внесла пропозицію щодо продовження термін дії програми до 2015 року.  

         Ретельно попрацювала у підготовці до пленарного засідання 14 сесії і постійна комісія з питань планування, фінансів та бюджету (голова комісії Педос С.М.). За їх рекомендаціями на розгляд сесії винесено питання про фінансування ряду ключових проблем, серед яких найважливіша покращення медичного забезпечення, в частині придбання медичного обладнання для відділення інтенсивної терапії, здійснення ремонту ФАПів та Тростянецької амбулаторії сімейної медицини.

         У підготовці до сесії активну участь взяла і постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики та гласності, адміністративно – територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування (голова комісії Красовський Я.Й.). На розгляд комісії було винесено депутатські запити депутатів районної ради Павленка А.м. та Сідака о.О. щодо обмеження вантажних перевезень ТОВ «Поділля латінвест» та ПП «Віта» у межах населених пунктів. З даного приводу проінформували керівники вищезазначених підприємств і було досягнено певних домовленостей із вирішення даного питання. Разом з тим, комісія привела у відповідність до чинного законодавства регламент районної ради, внісши у нього зміни, щодо термінів подання інформації на сесію (30 днів) та порядку оприлюднення матеріалів сесії на сайті районної ради.

         Відповідно до плану роботи районної ради основним питанням, винесеним на розгляд 14 сесії буде виконання програми зайнятості населення Тиврівського району. Інформація директора центру зайнятості Бондарчука А.М. з цього приводу була заслухана на засіданні постійної комісії районної ради з питань зміцнення законності та правопорядку (голова комісії Янківський В.П.).

         Загалом на засіданні президії районної ради, яке відбулося 7 серпня підсумовано розгляд питань, попередньо заслуханих на засіданнях постійних комісій районної ради. Сесійне засідання, на якому будуть прийматися рішення із запропонованих питань забезпечення життєдіяльності району відбудеться 16 серпня 2012 року.

Керуюча справами виконавчого апарату районної ради

Лідія Колісніченко

Всі новини