Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

У територіальних громадах району тривають збори громадян за місцем проживання

У територіальних громадах району тривають важливі  заходи - збори громадян за місцем  проживання.

З метою надання практичної та методичної допомоги на місцях, участь у зборах громадян за місцем проживання беруть робочі групи з числа керівників та відповідальних працівників врайонних служб, організацій, установ, утворених згідно розпорядження голови районної ради Красовського Я.Й.

На зборах громадян у Шендерівській територіальній громаді, крім вже традиційних питань (звіт сільського голови, земельні питання тощо) постало одне з  найважливіших та найболючіх питань сьогодення - питання децентралізації та приєднання до Вороновицької територіальної громади, створеної у 2016 році. На збори завітала делегації Вороновицької ОТГ на чолі з її головою Ковіньком О.Г., а також представник облдержадміністрації Затула М.Б., котрі у своїх виступах акцентували увагу присутніх на децентралізації та об"єднанні громад.

- Конкретні рішення приймати громаді, це її право і це, водночас,  її майбутнє, наголосила у своєму виступі керівник апарату райдержадміністрації Романська І.Д., яка очолювала групу фахівців  з району. Ірина Дмитрівна, разом з начальником відділу Держгеокадастру Коваленком В.Б. та начальником відділу управління праці Міщенко Л.М. відповіли на запитання сельчан.

Прозвітував на зборах громадян і депутат районної ради Малюта Д.В. Дмитро Володимирович закцентував  увагу не лише на роботі очолюваного ТОВ "Можайське", а також допомозі соціальній сфері територіальній громаді.  Зокрема, це безкоштовна оранка, культивація земельних ділянок пайовикам, виділення дизпалива для розчищення доріг, фвнансова допомога Шендерівській ЗОШ допомога мешканцям громади на лікування, на поховання, оплата вартості проїзду Тиврів-Потуш (щоп"ятниці 2,4 тис. грн) та ін.

 

У роботі зборів Слідянської територіальної громади взяв участь депутат обласної ради Г.Зозуля.  Найбільше людей цікавили питання об"єднання територіальних громад та децентралізації.   Слідяни одностайні: залишити з Тиврівщиною та нікуди не приєднуватися. Також  сільському голові Баламуту С.О. ставили питання щодо оренди паїв та продовження мораторію на продаж землі.

Участь у зборах громадян у Василівській територіальній громаді взяв голова районної ради Красовський Я.Й. Як і Шендерівській та Сділянській  територіальних громадах  найбільше  мешканців Василівки турбувало питання об"єднання громад та децентралізація.  Сільський голова Мотозюк А.А. повідомив присутнім, що на даний час питання потребує всебічного вивчення. - Необхідно детально розглянути переваги та недоліки об"єднання, адже від прийнятого рішення залежать не тільки наші долі, а й долі наших дітей і внуків- наголосив у своєму виступі Антон Антонович.

Мешканці Василівської територіальної громади вирішили не поспішати з прийняттям рішення про об"єднання громади, а ретельно все вивчити та обговорити.

Голова районної ради Красовський Я.Й. ознайомив присутніх з основними положеннями Закону України "Про добровільне об"єднання територіальних громад" та відповів на всі запитання мешканців Василівської територіальної громади.

 

Всі новини