Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

У Селищенському ДНЗ відкрито ще одну групу

Гарна нагода для зустрічі керівництва області та району трапилася сьогодні у селі Селище Тиврівського району на відкритті ще однієї групи у Селищенському дитячому навчальному закладі. 
Селищенський дитсадок завжди був одним із кращих в районі, але з приходом пять років назад на посаду завідуючої, депутата районної ради Наталії Поступайло, у дитячого закладу відкрилося друге життя. Наталія Ростіславівна очолює громадську організацію села Селище, завдяки чому має можливість брати участь у різних проектах та грандах. На рахунку її організації спільно з Селищенською сільською радою понад 10 виграних масштабних проекти. Проект "Від енергоефективності - до якісної і доступної освіти для усіх дошкільнят", загальною вартістю 375 грн дав можливість сьогодні відкрити двері садочку ще для групи дошкільнят.
Такий конкурс проектів розвитку територіальних громад започаткований в області 12 років назад, і увесь цей час він є справжньою підтримкою громадських ініціатив, саме тих, хто дійсно працює і досягає результату, - наголосив у своєму слові почесний гість свята, губернатор області Валерій Коровій.
З подарунками на свято завітав голова райдержадміністрації Віктор Бойко та заступник керівника апарату районної ради Лідія Колісніченко.
Наталія Поступайло і очолюваний нею колектив висловили слова вдячності, як обласній, районій, так і активним меценатам, завдяки яким їх садок живе і розвивається!

ПРОЦВІТАННЯ ВАМ, СЕЛИЩАНИ!

 

Всі новини