Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Загиблому нацгвардійцю Віктору Долінському відкрито меморіал у Могилів-Подільському районі

14 жовтня в с. Н.Ольчедаїв Могилів-Подільського району відкрито меморіал загиблому нацгвардійцю Віктору Долінському.

Інструктор (гранатометник) взводу вогневої підтримки 4 роти спеціального призначення військової частини 3028 прапорщик Віктор Долінський героїчно загинув 5 травня 2014 року під час проведення антитерористичної операції поблизу міста Слов’янськ Донецької області, потрапивши в добре сплановану та організовану засідку терористів. В запеклому бою нацгвардієць отримав поранення несумісні з життям.

Дружина загиблого Ольга та син Валентин проживають в смт Сутиски Тиврівського району.

На відкритті меморіалу зібралися 
батьки, рідні, військовослужбовці військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об"єднання Національної гвардії України, односельчани. Кожен згадував Віктора хорошими словами, яким він був доброзичливим, щирим, ніколи не відмовляв в допомозі.

«Віктор був значно більше, ніж просто товариш, з ним можна було йти на виконання найскладніших завдань. Він назавжди залишиться в наших серцях та пам’яті», - промовив старшина роти оперативного призначення на бронеавтомобілях старший прапорщик Микола Гаврилюк.

Пізніше нацгвардійці разом із рідними загиблого відправилися на цвинтар, де спочиває герой, щоб вшанувати молитвою пам’ять захисника України.

 

 

 

 

 

Всі новини