Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Триває підготовка до 21 сесії районної ради 7 скликання

14 лютого, у рамках підготовки до 21 сесії районної ради 7 скликання, відбулися засідання постійних комісій районної ради: з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно-територіального устрою та комісії з питань гуманітарної та соціальної політики.

Комісія з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно-територіального устрою під головуванням Степанишина С.М.  та за учасю депутатів районної ради Жовміра О.І., Малюти С.В., Бузіна  М.І. розглянула  5 питань порядку денного:
1. Про визнання повноважень депутата районної ради 7 скликання.
2. Про внесення доповнень до Регламенту районної ради 7 скликання.
3. Про програму надання безоплатної  правової допомоги населенню Тиврівського району на 2018-2019 роки.
4. Про стан законнності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Тиврівського району пртягом 2017 року.
5. Про офіційний веб-сайт Тиврівської районної ради в глобальній мережі Інтернет.
Всі питання порядку денного ретельно вивчено та рекомендовано винести на розгляд 21 сесії районної ради 7 скликання.
 
Крім того, комісія розглянула заяви про врегулювання конфлікту інтересів та звернення депутатів Могилів-Подільської районної ради.

Комісія з питань гуманітарної та соціальної  під головуванням заступника голови комісії Нижника О.Т. та за участю депутатів Павленка А.М., Зозулі Є.П.,  Присяжного П.О., Присяжної О.Д., Краснюк Н.М.  також розглянула 5 питань порядку денного:

1. Про роботу по забезпеченню соціального обслуговування незахищених та малозабезпечених верств населення району та хід виконання районної комплексної програми "Турбота" на 2017 -2020 роки (зі змінами), в рамках якої воно відбувається.

2. Про Єдину комплексну програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Тиврівському районі на 2018-2022 роки.

3. Про внесення змін до комлексної програми  "Турбота на 2017-2020 роки (зі змінами).

4. Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей в Тиврівській дитячій музичній школі в новій редакції.

5. Про делегування членів до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області.

Участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики взяв голова районної ради Красовський Я.Й. Ярослав Йосипович висловив надію, що депутаський корпус підтримає всі питання розглянуті комісією.

 

 

Всі новини