Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Тиврівський будинок інтернат відсвяткував 55 річний ювілей

03 листопада відзначив 55-річний ювілей Тиврівський будинок-інтернат геріатричного профілю. З днем народження заклад приїхали вітати голова районної ради Красовський Я.Й., заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  Наталя Квят, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко, представники місцевої влади, а також присутні були працівники та підопічні закладу.

– В першу чергу прийміть вітання з прийдешнім святом соціальних працівників, адже це свято людей із великим серцем і відкритою душею, – сказав під час вітального виступу Михайло Кременюк. – Ваша робота нелегка, адже ви щодня зустрічаєтеся із людьми, які потребують допомоги і, щоб вони відчули турботу, ви віддаєте частину свого тепла.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк висловив вдячність працівникам закладу за їхню благородну роботу.

Також Михайло Володимирович вручив колективу закладу Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації  за багаторічну сумлінну працю, особливий внесок у розв’язання проблеми соціального захисту населення, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя з дня заснування будинку-інтернату.

Окрім державної відзнаки заклад отримав у подарунок холодильник.

Голова районної ради Красовський Я.Й. побажав працівникам закладу витримки у нелегкій роботі, поваги та вдячності, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності.

Для гостей та всіх присутніх працівники закладу підготували гарний святковий концерт. 

 

 

Всі новини