Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Тиврівський БЮДТ розпочав навчальний рік із свята творчості та розваг

"Подорож у країну творчості!" - саме так назвали свято першого дзвінка у Тиврівському районному будинку дитячої та юнацької творчості.

Біля двох сотень школярів молодших класів завітали на це свято, багато з них залишаться навчатися у цьому заклді. Зараз вони шубутні, емоційні з широко відкритими очима, адже вони потрапили в незнайому їм "країну"... а уже завтра, відвідуючи улюблені гуртки вони стануть наче справжніми митцями - художниками, конструкторами, журналістами, фотомитцями, співаками ...

Свято розпочала директор закладу Олена Єнютіна, яка привітала усіх присутніх і побажала гуркківцям та їх керівникам гуртків спільних успіхів. Участь у святі взяли керуючий справами виконавчого апрату районної ради Лідія Колісніченко та начальних відділу організаційного забезпечення районної ради Тетяна Підлісна.

"Такі заклади, як наш будинок творчості, надзвичайно потрібні для дітей, - наголосила у своєму виступі Лідія Колісніченко, адже крім освоєння того чи іншого виду творчості, тут наші школярі навчаються жити в соціумі, виховують свою особистість. Приємно, що свято таке масове і цікаве!"

Свято, дійсно, видалося на славу. Діти охоче виконували завдання учителів переходячи від станції до станції. Таким чином вони мали можливість і спробувати відгадати пісню, заспівати в караоке, затанцювати. На станіції "Умілі ручки" та "Конструювання" школярі хто швидше виготовляли поробки. На станції "Малювання" "оживляли" ведмедика. Мали можливість поспілкуватися на станції "Журналістика" - діти брали інтервю один в одного, ділились враженнями про літо і будували плани на навчальний рік.

Як добре, що є у нас в районі такий острівок надхнення і тепла, де дітки можуть бути самі собою - веселі, розкуті і гомінкі!

З новим творчим навчальним роком Вас!

 

Всі новини