Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

З нагоди Дня захисника України тиврівчани вшанували память борців за незалежність

Сьогодні, 13 жовтня, в районі відбулися урочисті заходи до Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в яких взяли участь керівництво району та селища - голова районної ради Я.Й. Красовський, перший заступник голови райдержадміністрації В.В. Бойко, заступник голови райдержадміністрації А.В. Коваль, селищний голова Тиврівської територіальної громади С.М. Кицишин, військовий комісар Потерлевич Р.М., керівники районних служб та відділів, ветерани, учасники АТО, мешканці району.

Розпочали урочистості біля Меморіалу Слави, де відбувся мітинг-реквієм  та покладання квітів до Меморіалу Слави. Перед офіційним покладанням квітів, присутні вшанували хвилиною мовчання  пам"ять усіх героїв, які віддали своє життя за Україну.

В районному Будинку культури голова районної ради Я.Й. Красовський та перший заступник голови райдержадміністрації Бойко В.В. нагородили Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради захисників України за особисту мужність та героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявленні у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України. 

Біля пам"ятного знаку Данилу Нечаю в с. Красне  відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Українського козацтва.

Потім делегація вирушила до Могили Данила Нечая, де відбулося покладання квітів та  частування гостей козацькою юшкою та кулішом.

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини