Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Тиврівщина на АГРО-2016

Тиврівщинадостойно представила себе на XXVIIІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016»

8 червня, у національному комплексі «Експоцентр України» за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового відбулось офіційне відкриття XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО 2016» , яка проходитиме до 11 червня.Від керівництва області на відкритті виставки були присутні перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко та директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Неїлик.


Прем'єр-міністр України під час церемонії відкриття виставки наголосив на необхідності збільшувати інвестиції в аграрний сектор та доцільності розробки ефективної системи підтримки фермерських господарств. «Для Уряду аграрний сектор є стратегічно важливим, тому необхідно збільшувати інвестиції у його розвиток, розробити ефективну систему підтримки і особливо - підтримки невеликих фермерських господарств, - зазначив Володимир Гройсман. - Це нові робочі місця, це наша перспектива». У свою чергу Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий наголосив, що рівень зацікавленості держави і споживачів до виробництва української агропродукції із доданою вартістю надзвичайно високий : «Попереду кардинальні рішення, які змінять саму систему відносин у галузі і які зроблять її набагато привабливішою й цікавішою і в Україні, і за її межами», – підкреслив Тарас Кутовий.


«АГРО» - це найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний виставковий захід в АПК України, який традиційно збирає найкращих виробників сільгосппродукції.
В «АГРО-2016» беруть участь більш ніж 1200 компаній і організацій із 20 країн світу. Вінниччину представляють 15 компаній – представники машинобудівної та переробної галузі, тваринництва тощо. Хоча, за словами Миколи Неїлика, бажаючих взяти участь у виставці було набагато більше, тож наша область цьогоріч відрядила до столиці кращих із кращих.
Виставковий павільйон, який презентує продукцію Вінницьких виробників викликав жвавий інтерес як пересічних відвідувачів, так і потенційних партнерів з інших регіонів держави.

Яскраво представив себе і наш район. Делегація сільськогоспвиробників, голів місцевих рад на чолі з головою районної ради Ярославом Красовським перш за все привітала на «АГРО 2016» нашого депутата, генерального директора ТОВ «Краснянківське СП «Агромаш» Юрія Пономаря. Саме це підприємство не перший рік приймає участь у всеукраїнській виставці та отримує схвальні відгуки про свою продукцію. Приємно, що і наш район є конкурентноспроможнім у галузі сільськогосподарського машинобудування.

Всі новини