Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Сонця, щастя і добра - у нас гідна дітвора!

Чергова приємна новина для діток наших громад – у Шершнях відкрито дитячий майданчик! Передати всю повноту вражень, емоцій та позитиву, які панували у центрі села сьогодні не в змозі жодні слова.

Як тільки стрічку було перерізано юрба дітей вбігла до майданчику….. А діток, як виявилося понад 80 (нарахували в цей день)! Усе їм – і аква-грим кожному, морозиво, кукурудзяні палочки, повітряні кульки… усі ці атрибути свята залюбки дарувала депутат районної ради Світлана Малюта, разом з щирими словами вітання своїм сельчанам.

У вітальному слові голова районної ради Ярослав Красовський наголосив, що одна така добра конкретна справа важить набагато більше, ніж пусті балачки, популізм, які зараз так набули популярності. «Сонця, щастя і добра – гідна наша дітвора, і якнайкраще це розумієш саме в період неоголошеної війни на Сході нашої держави…»

Сільський голова Наталія Михайлова підійшла до організації свята досить системно. Вона разом зі своїм колективом та активними юними учасниками художньої самодіяльноті створили неповторний національно-патріотичний дух на святі. Саме за сприяння вхованню підростаючого покоління і отримали подяки районної ради з рук голови районної ради як сільський голова, так і депутат районної ради. Гарний тандем двох молодих перспективних жінок дав свої плоди - подарувати усмішку дітям - найвища насолода!

... і звісно коровай! Місцевий голова фермерського господарства володимир Малюта гостинно пригощав короваєм, виепеченим з добрітньої шершнівської пшениці увесь люд.

Після гарного свята, звісно ж, можна аналізувати загальну кошторисну вартість обєкту, дольову участь кожного присутнього, та найголовніше і найприємніше це те, що коли розїхалися усі гості, розійшлися дорослі, дітей ще до самого вечора не можна було зігнати з гойдалок...! Отже, ця справа потрібна і зроблена вон заради них - маленьких, невгамовних хлопчиків і дівчаток!

Всі новини