Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Щирі вітання ЮВІЛЯРУ

Щирі теплі вітання від депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради лунають сьогодні на адресу ювіляра

ПОНОМАРЯ ЮРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА.

Сьогодні він перегорнув 60-ту сторінку свого життя. Більша половина з них присвячено роботі на рідному сільськогосподарському підприємстві "Агромаш". Саме уміле керівництво Юрія Васильовича не лише стало запорукою збереження підприємтсва, а й підняло виробництво і вивело його на міжнародний рівень. Сьогодні ТОВ "Краснянське СП "Агромаш" - це потушне підприємство всеукраїнського масштабу. Маючи тісні взаємозвязки з Німеччиною, Францією іншими країнами Європи, використовуються надсучасні технології і матеріали.

Юрій Васильович - Заслужений машинобудівник України, має орден "За Заслуги" ІІІ ступеня, має відзнаку "За заслуги перед Вінниччиною" та інші.

Це людина слова і діла. І нам, депутатам, приємно, що вже третє скликання поспіль він розділяє цю виборчу роботу, яку довірила йому рідна громада.

Шановний, Юрій Васильович, дякуємо Вам за Ваш високий професіоналізм та добросовісне служіння територіальній громаді району. пишаємося вами, шануємо Вас. Сьогодні і завжди - міцного Вам здоровя, наснаги і нехай вогонь Вашого серця ще довго горить на благо людей.

З повагою голова районної ради Ярослав Красовський

 

Всі новини