Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Результату досягнено - податкові переговори на користь району!

Питання щодо реформування фіскальної служби уже розглядається не перший рік, при чому на всіх рівнях. Не обминуло воно і наш район. Проте, депутатський корпус районної ради 7 скликання одразу ж відреагував на перспективний план віднести Тиврівське відділення фіскальної служби до Жмеринського району. Виконавчому апарату районної ради було дано доручення сесії підготувати відповідне звернення до керівних структур фіскальної служби на рівні держави та області. Таке звернення було надіслано.

Крім того, важливо, що місцеві підприємці не стали осторонь цієї проблеми. Костянтин Гавриш очолив цей "протесний рух" і сьогодні ми констатуємо, що ці зусилля не були даремні.

Адже саме 30 травня голова районної ради Ярослав Красовський та приватний підприємець Костянтин Гавриш перебуваючи на прийомі у очільника Вінницької обласної фіскальної служби Руслана Осмоловського отримали позитивний результат - компромісу досягнено.  «Ми зацікавлені в тому, щоб бізнес в Україні працював чесно та прозоро. Тож маємо забезпечити всі належні умови, щоб державний гаманець не оминула жодна гривня податків”, - зауважив начальник ГУ ДФС у Вінницькій області.

 

 

Всі новини