Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про стан доріг, ціну на молоко та створення ОТГ говорили на зборах громадян у Новому Місті

02 березня, незважаючи на несприятливі погодні умови, відбулися загальні збори громадян за місцем проживання у Новоміській територіальній громаді.

Участь у зборах взяли голова районної ради Красовський Я.Й. та начальник відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі Коваленко В.Б.

Розпочалися збори громадян зі звіту сільського голови Максименка В.І. Володимир Іванович озвучив, що було зроблено у 2017 році та окреслив план соціально-економічного розвитку громади на 2018 рік у рамках "Стратегії розвитку 2020".

Серед пріоритетних завдань виготовлення проектно-кошторисної документації на освітлення вулиць, реконструкція водогону тощо.

Також Максименко В.І. висловив подяку керівникам ТОВ "Агромаш", СТОВ "Агрофірма Красне", "Агроінвест", Пономарю В.І. та Паламарчуку Д.С., приватним підприємцям, які не стоять осторонь проблем громади, а завжди надають допомогу.

Далі присутні заслухали інформацію дільничого інспектора поліції про стан правопорядку та заходи, які вживаються щодо попередження правопорушень. Серед основних зауважень до дільничого інспектора було недостанє реагування на факти самогоноваріння. Але ситуація ускладнюється тим, що він один закріплений аж за 13 населеними пунктами.

Також на зборах прозвітували керівники школи, бібліотеки, будинку культури, директор територіального центру.

Одним з найболічиших питань для жителів Новоміської територіальної громади є низька ціна на молоко. Адже в окремих родинах продаж молока є єдиним джерелом доходу.

Мешканці громади висловили ряд претензій до керівників фермерських господарств, які псують дороги перевантаженим транспортом.

Наостанок присутні розглянули звернення Тиврівської селищної ради про створення ОТГ. Новомістяни проголосували проти об"єднання з Тиврівською селищною радою і наголосили, що бачать своє майбутнє лише у Новоміській територіальній громаді.

 

Всі новини