Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Про дводенний візит путивлян на Тиврівщину

З дводенним візитом 27-28 жовтня на Тиврівщині в рамках укладеної партнерської угоди за запрошенням районної ради перебувала делегація органів місцевого самоврядування Путивльського району Сумської області. Очолив делегацію голова районної ради Южаков Євген Іванович.

Зустрічали гостей вихованці Тиврівського дошкільного закладу "Мальва" та районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Перший день робочої зустрічі пройшов надзвичайно продуктивно. Одразу ж після обміну думками та планами між самоврядцями Тиврівського і Путивльського районів, що відбулася у залі засідань районної ради, колеги - путивляни відвідали кращий загальноосвітній заклад району - Тиврівський ліцей.

Загалом перший день перебуання делегації мав промисловий напрямок. Ми продемонстрували провітне машинобудівне підприємство області, яким пишається наш район - Краснянківський "Агромаш". Юрій Васильович, як керівник з 30 - літнім стажем заворожив колег продуктивною роботою свого колективу.

Познайомили колег-путивоян і з гарним господарником, керівником ТОВ "Рітон" Миколою Миколайовичем, який провів детальну екскурсію по своєму сучасному деревообробному підприємству.

Подивилися ми і сучасне українсько - румунське підприємство "Валром", що розташоване поблизу у Сутисківській територіальній громаді. Нас зустрічав виконавчий директор Бегель М.О.

Перебуваючи у місті Гнівані ми показали наш гранітний карєр.

А далі відвідали місцевий Костел святого Йосипа і послухали чудові пісні під орган у виконанні Ірини Козаченко.

Другий день поїздки був ознаменований насамперед подіє державного масштабу - саме в цей день 72 роки назад країну було визволено від фашистських загарбників. З цієї нагоди на Меморіалі Слави відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь представники різних тереторіальних громад району.

Уже після урочистостей ми повезли наших гостей у яблуневий край. Спочатку відвітали ТОВ "Агро - еталон". 18-ти тонний холодильник вражав своїми масшабами. Зараз у розпалі сезон збирання урожаю - тому підприємство працює на повну силу.

Та все ж справжнім яблуневим краєм у нашому районі по праву важається с.Строїнці. Там нас зустрів весь актив села і сільський голова Василь Дмитрович Голодюк, і голова ТОВ "Обрій" Андрій Григорович Багрій, і директор місцевої загальноосвітньої школи Василь Петрович Порохня, і головний лікар амбулаторії Юрій Іванович Ковальчук.

 

А тим часом на наших друзів уже чекала козацька юшка і посвятв козаки! - А як по - іншому вони ж приїздили у район з багатою козацькою славою!

І відїздили путивляни додому уже на чолі свого козацького отамана!

Фоторепортаж підготувала Тетяна Підлісна.

 

 

 

Всі новини