Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Підготовка до 9 сесії районної ради

15 вересня 2016 року відбулися засідання постійних комісій районної ради. В процесі підготовки  до чергової 9 сесії районної ради 7 скликання виникало багато питань, які вдалося розглянути та вирішити.

На розгляд комісії з питань гуманітарної та соціальної політики виносилися наступні питання:

1. Про стан нарахування та виплати субсидій, інших пільг жителям району та підвищення якості надання соціальних послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

2. Про звіт постійної комісії з питань гуманітарної та соціальної політики.

3.Про внесення доповнень до  цільової програми покращення соціального обслуговування населення району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги на 2016 рік

4. Про визначення Тиврівського ліцею-інтернату опорним навчальним закладом.

5.Про проведення реорганізації загальноосвітньої школи І ступеня с. Іванківці та Іванковецького дошкільного навчального закладу.

6.Про внесення змін до Статутів комунальних закладів.

 

Комісія з депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно-територіального устрою розглянула питання:

1.     Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку у населених пунктах району та про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Тиврівського району на 2010-2014роки, затвердженої рішенням 23 сесії районної ради 5 скликання від 14 травня 2010 року, термін дії якої продовжено до 01.01.2017 року.

2.     Про комплексну оборонно-правоохоронну програму Тиврівського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тиврівщина – взаємна відповідальність влади та громад».

3.     Про звернення Тиврівської районної ради дп Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.

З метою забезпечення прозорості та об'єктивності роботи комісій, забезпечення досконалого та всебічного вивчення питань, які виносилися на розгляд комісій,  на засідання були запрошені керівники установ та організацій району.

За опрацьованими результатами більшість проектів рішень винесено до розгляду на сесію районної ради.

 

 

 

 

 

Всі новини