Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Підготовка до чергової сесії триває

Протягом минулого виконавчим апаратом районної ради спільно з постійними комісіями проведено ряд заходів з підготовки до чергової сесії районної ради.

20 квітня 2017 року відбулися засідання постійних комісій районної ради  з питань економічного розвитку району та управління майном та комісії з питань планування, фінансів та бюджету.

Згідно порядку денного на розгляд постійної комісії з питань економічного розвитку району та управління майном виносилося 5 питань:

1.     Про призначення на посаду директора Тиврівської районної дитячої-юнацької спортивної школи Павленка А.М. на умовах контракту.

2.     Про майно спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району.

3.     Про здачу приміщення в оренду Тиврівською центральною районною лікарнею.

4.     Про затвердження тарифів на платні послуги в Тиврівському районному краєзнавчому музеї.

5.     Про надання дозволу на списання.

 Усі розглянуті питання отримали позитивний висновок і винесені для подальшого обговорення та прийняття на черговій сесії  районної ради 11 травня 2017 року.

Постійною комісією з питань планування, фінансів та бюджету розглянуто питання про внесення змін до доходів та видатків загального фонду районного бюджету.

Найближчим часом планується провести засідання постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими громадськими  формуваннями та адміністративно-територіального устрою та постійної комісії з питань гуманітарної та соціальної політики.

 

Всі новини