Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Підготовка до 13 сесії райради завершується

Протягом минулого тижня виконавчим апаратом районної ради спільно з постійними комісіями районної ради було здійснено підготовку до 13 чергової сесії районної ради.

На її розгляд виноситься 26 питань. Усі вони розглянуті на засіданнях профільних комісій районної ради.

07.02. – на засіданні постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном – 8 питань

09.02. – на засіданні постійної комісії районної ради з питаньдепутатської діяльності,взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою – 4 питання

09.02. – на  засіданні постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики – 4 питання.

На 13.02.2017 року планується засідання постійної комісії з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надрта розгляд ще 3 питань.

Кожна із комісій крім профільних питань розглянула питання «Про підтримку Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася з формуванням проекту госпітальних округів в області» та «Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання № 242 «Про затвердження  Положення про порядок використання коштів фонду депутата районної ради  на 2017 рік».

         Усі розглянуті питання отримали позитивний висновок і винесені для подальшого обговорення та прийняття на сесії 16 лютого 2017 року.

Крім того окремі питання отримали доповнення та пропозиції.

Зокрема, на засіданні постійної комісії районної ради з питаньдепутатської діяльності,взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою при розгляді питання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин  Тиврівського району» депутат Жовмір О.І. вніс пропозицію щоб доопрацювати Положення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Тиврівського району» аби була можливість виплачувати кожній особі, якій присвоєно найвище почесне звання району по 1 тис.грн. щорічно і довічно.

         Депутат Бузін М.І. вніс пропозицію щодо розробки Положення по  іншій районній нагороді для молодих активних громадян, в тому числі тих, хто боронить нашу країну.

Також при розгляді питання порядку денного «Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання № 242 «Про затвердження  Положення про порядок використання коштів фонду депутата районної ради  на 2017 рік» депутати Бузін М.І., Жовмір О.І., Колкевич О.С., Нижник О.Т., Павленко А.М. та інші запропонували збільшити депутатський фонд вдвічі. Дійсно кількість заявників щодо  надання матеріальної допомоги збільшується з кожним днем в геометричній прогресії. Люди хворіють і завдання депутатського фонду підтримати їх. Тому доцільність підвищення фонду є. На  даний час  такі фонди функціонують майже у всіх районах області і становлять від 5 до 20 тисяч. Наприклад у Калинівському районі – 20 тис.грн.

Дане питання, як усі інші буде розглянуто на сесії і кожен з депутатів матиме можливість висловити свою думку і прийняти відповідне рішення

Всі новини