Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Навчання посадовців за участю Обласної Асоціації

Учора пройшов підготовлений та прооведений районною радою сенінар - навчання для голів та секретарів місцевих рад. Голова районної ради повідомив, що врахувавши пропозиції та зауваження окремих голів громад, пропонується саме такий порядок денний.

Робочий семінар, що тривав біля 4 годин видався досить продуктивним і корисним. За нашим запрошенням участь у ньому взяв Андрій Володимирович Кавунець директор регіонального ресурсно - інформаційного центру "Громади Вінниччини", що створений при Вінницькій обласній Асоцціації місцевих рад. Він детально зупинився навіть на найменших нюансах написання проектів розвитку територіальних громад. А враховуючи, що вибори 2015 року дещо оновили склад посадовців місцевих рад, інформація була справді необхідною. Адже і новоприбувші, і старожили місцевого самоврядування розуміють, що в цей непростий час не вижити громаді без залучення додаткових джерел фінансування, в тому числі коштів конкурсів як українських та міжнародних. А саме у написанні проектів для участі в таких конкурсах надає практичну і, що важливо - безкоштовну допомогу ресурсний цетр, очолюваний Андрієм Володимировичем.

Крім того участь в роботі семінару взяли Байзан Надія Володимирівна– завідувач Тиврівського районного сектору управління державної міграційної служби та  Архіпов Олександр Володимирович- завідувач Гніванського міського сектору управління державної міграційної служби, які висвітлили питання питання передачі функцій реєстрації міграційної служби до органів реєстрації - органів місцевого самоврядування.

Про зміни до Податкового Кодексу України щодо місцевих податків та зборів, розміри ставок місцевих податків та прийняття рішень щодо їх встановлення розповіла Бродзь Оксана Олександрівна- завідувач сектором оподаткування фізичних осіб Тиврівського відділення Вінницької МДПІ.

Інформацію "Про необхідність проведення звірки картотек військовозобов’язаних між місцевими радами та районним військовим комісаріатом"  надав Олещук Андрій Остапович - військовий комісар Тиврівського районного військового комісаріату.

Про виконання норм Закону України «Про очищення влади» повідомили Мачай Ярослава Леонідівна- начальник управління юстиції у Тиврівському районі та Чус Інна Анатоліївна - завідувач кадровим відділо Головного управління юстиції у Вінницькій області.

Закінчуючи семінар - навчання керуюча справами виконавчого апарату районної ради Лідія Анатоліївна Колісніченко наголосила на вступі в дію поіменного голосування на сесіях рад, а також необхідності чіткої організації роботи сайтів, адже саме там, згідно Закону необхідно висвітлювати усю основну діяльність рад.

Всі новини