Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Леонтович і Тиврівщина - запрацювала історико-архівна робоча група

За ініціативи голови районної ради Ярослава Красовського відбулося засідання робочої групи історично-архівного характеру основною метою якої було зібрання інформації, конкретних історичних фактів та архівних документів про життя Леонтовича на Тиврівщині.

"Ситуація, яка створена засобами масової інформації навколо будівлі, де проживав Микола Леонтович в дитячі роки у в с.Шершні, повязана на жаль лише з відбудовую самого будинку, - наголосив Ярослав Йосипович. - Проте, на мою думку це лише вершина айсбергу, проблема полягає в розробці самої концепції "Леонтович і Тиврівщина".

Саме в цьому контексті усі члени робочої групи, а це Світлана Мартинєвич - завідувач сектором культури і туризму РДА, Антоніна Олімчук - директор районного краєзнавчого музею, Анатолій Тамтура - директор Сутисківського краєзнавчого музею, історик, краєзнавець, Ірина Григоришена - начальник архівного відділу РДА, отримали завдання про пошук інформації та її узагальнення, аби в подальшому можна було б видати історичну розвітку і системно опрацювати відзначення днів Леонтовича в районі.

Стосовно ж безхазяйності вищезазначеної будівлі, завдання отримала Шершнівський сільський голова Наталія Михайлова. Згідно закону процедура установлення власності займе 1 рік.

Проте голова районної ради зауважив, що чекати рік не потрібно, а працювати вже зараз. Саме тому першочергове завдання це замовлення і розробка технічного висновку на будівлю, який покаже усі інженерні можливості і безпеки.

 

Всі новини