Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Краще спортивне село 2017 року

Районна організація ВФСТ "Колос" в с. Василівка провела третій фінальний етап сільських спортивних ігор з футболу, перетягування     канату територіальних громад.

За програмою конкурсу "Краще спортивне село -2017 року", на             змагання  прибули команди с.Строїнець, Жахнівки,Тростянця і Василівки.

Першими в боротьбу вступили футболісти, де перемогли  фізкультурники с.          Тростянець, другими фінішували господарі,      третіми спортсмени с. Жахнівки.

В перетягуванні канату (линви) позаконкуренцією були представники с.             Василівки, на другому місці с. Строїнець,  третьому с.Тростянець.

Команди переможці, призери, учасники змаганьнагороджені пам’ятними        кубками, призами, грамотами районної ради і РОВФСТ "Колос".

Після проведених дев’яти видів спорту в конкурсі лідирують: Строїнецька          — 254оч., Жахнівська — 243оч., Василівська — 211 оч. територіальні                   громади.