Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Конкурсна комісія районної ради запрацювала

22 і 26 січня 2017 року було проведено установчі організаційні засідання конкурсної комісії. Згідно розпорядження голови районної ради до складу комісії ввійшли голова профільної постійної комісії Швець Б.С., начальник відділу освіти Нижник О.Т., начальник відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Никодим Л.П., заступник керуючого справами – начальник відділу по зв’язках з громадськістю виконавчого апарату районної ради Киришов В.В. Секретарем комісії є заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Рудик Н.В. і очолює комісію заступник голови постійної комісії районної ради, голова профспілки працівників державних установ, заступник керівника апарату районної ради Колісніченко Л.А.

Формування комісії здійснювалося чітко за вимогами, прийнятими рішенням 11 сесії районної ради 7 скликання.

За результатами засідань підготовлено та затверджено екзаменаційні білети, що складатимуться із 5-ти питань: Конституції України, Бюджетний кодекс, Господарський кодекс, нормативно-правові акти галузевого, в даному випадку, спортивного спрямування та ситуаційних завдань.

На останньому засіданні членами комісії детально опрацьовано порядок оцінювання конкурсантів та внесено пропозицію на розгляд постійної комісії та сесії районної ради про доповнення порядку прийняття та звільнення керівників установ спільної власності територіальних громад району пунктом 6.8, в якому викласти наступну думку : «Кандидат на посаду за результатами конкурсу має набрати не менше 50% балів від загальної кількості». 

 

Всі новини