Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Фотоконкурс на премію імені Володимира Очеретного відбувся

До Дня місцевого самоврядування, яке  відзначається щороку 7 грудня, Тиврівська районна рада оголосила конкурс  кращих фоторобіт на премію імені Володимира Очеретного, яка відзначається у двох номінаціях: пейзаж та портретна зйомка.

01 грудня 2017 року відбулося засідання організаційного комітету Конкурсу стосовно  оцінювання робіт. Цього року жителі Тиврівського району активно прийняли участь у даному заході. Загалом було подано 24 заявок від 18 загальноосвітніх шкіл, студентів  та дорослого населення району. До фотографій подавалися  лаконічні розповіді про себе (автора роботи) і що надихнуло на створення образу.

 Комісія  по організації та проведенню Конкурсу, на чолі з Колісніченко Лідією Анатоліївною - заступником керівника виконавчого апарату - керуючою справами виконавчого апарату районної ради оцінила та визначила учасників – переможців.

Хочеться зазначити, що всі роботи були дуже цікавими та змістовними, важко було оцінити найкращі. Однак цього року увагу звернули світлини Бессараб Надії Іванівни, жителька с. Красне, яка присвятила свої фотороботи синові Бессараб Костянтину, адже за її словами Красне для нього було цілим світом – доброти, краси та щирості.

Переможці, які зайняли 1, 2 та 3 місця у номінаціях «Пейзаж» та «Портретна зйомка» будуть відзначені  у День місцевого самоврядування – 07 грудня 2017 року о 10 годині під час проведення 19 сесії 7 скликання у залі засідань Тиврівської районної ради.

Список переможців буде оприлюднений у районній газеті «Маяк».

 

 

 

 

Всі новини