Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Фінальні поєдинки ліги чемпіонів обласної асоціації сільського аматорського футболу

13 серпня в селі Тернівка Крижопільського району відбулись фінальні поєдинки ліги чемпіонів обласної асоціації сільського аматорського  футболу. Відповідно до Положення про Вінницьку обласну лігу сільського аматорського футболу змагання серед сільських футбольних команд – це комплекс заходів, спрямованих на активізацію та популярність фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи, поширення здорового способу життя, розвиток сільського футболу.

У матчі за 1 місце між командами  «Промінь» с. Глухівці Козятинського району та  ФК «Селище» с. Селище Тиврівського району основний час гри завершився внічию з рахунком 1 : 1. Причому відігратися футболісти команди «Промінь» змогли за кілька хвилин до закінчення гри. В серії післяматчевих 11-метрових ударів рахунок 5 : 4 на користь команди Козятинського району, яка стала переможцем та володарем перехідного кубку ліги чемпіонів серед команд сільських територіальних громад.

Футбольний клуб "Селище" виступає на теренах району та області протягом 10-ти років. Має гарні досягнення. Очолює його високопрофесійний сільський голова, знаний у районі футболіст Валерій Слободян. І у цьому турнірі саме його було визнано кращим гравцем і присутжено спеціальний приз.

Футбольне свято закінчилося нагородженням команд кубками, медалями та грамотами відповідно за 1, 2, 3 місця  від обласної організації Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства «Колос», які вручив заступник голови товариства Вадим Мохник. Членів команд, усіх присутніх у цей день на сільському стадіоні щиро привітав перший заступник голови Крижопільської райдержадміністрації Валентин Пастушенко.

Гарне свято вдалося підготувати Крижопільській громаді завдяки спонсорській підтримці місцевих підприємців  - була і юшка, і пироги, і овочі, і фрукти, а головне гарний спортивний азарт і щирі вболівальники!

 

Всі новини