Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Другий районний форум Українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді Ми – українці

Другий районний форум Українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – українці!», що відбувся у Тиврові 16 листопада, зібрав учнівську молодь та представників шкільного самоврядування із 26 загальноосвітніх шкіл району. Основною метою та завданнями форуму є обговорення питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді навчально-виховних закладів освіти району, обмін досвідом між учнями, утвердження та культивування кращих рис української національної ментальності та моральних якостей серед учнів.

Розпочався форум роботою секцій на яких діти провели ґрунтовні дослідження, які стосувалися актуальних питань національно – патріотичного виховання у навчальних закладах, і саме на Форумі презентували результати своїх науково – дослідницьких робіт.

Слід зазначити, що учні проявили себе як справжні юні дослідники: кожна доповідь та презентація характеризувалися міцною теоретичною підготовкою та практичними прикладами з життя школи.В цілому, до роботи Форуму було залучено біля двохсот дітей.

По закінченню секційної частини Форуму, учасники шкільних делегацій мали змогу взяти участь у майстер-класах по виготовленню оберегів учасникам АТО, відвідати «Уроки мужності», які проводили представники громадської організації «Цивільний корпус «Азов» та відвідати фотовиставку «З любов’ю до України».

З вітальним словом до учасників форуму звернулись голова районної ради Красовський Я.Й., голова районної організації «Воїнів учасників АТО» Танц Д.Д., волонтери від ГО «Мольфар» та представники громадської організації «Цивільний корпус «Азов».

В ході зібрання присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих під час Майдану Героїв Небесної Сотні та учасників українсько-російської війни на сході України.

Найактивніші учнівські та педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл та окремі учні були відзначені подяками Тиврівської районної державної адміністрації та Тиврівської районної ради, а волонтери ГО «Мольфар» вручили учням та учнівським колективам навчально-виховних закладів освіти подяки з лінії вогню та показали відеофільм  з передової, а учнівська юнь передала волонтерами на передову виготовлені сувеніри, листівки, обереги та плакат з побажаннями нашим захисникам.

Подібні заходи сьогодні вкрай необхідні з метою формування в учнів українських патріотичних почуттів, виявлення серед них майбутніх громадських молодіжних лідерів, дослідження їхніх знань та здібностей.  Це дає можливість нашим дітям та юнацтву розкрити свої таланти, поділитися цікавими творчими ідеями, пропозиціями, а їх є чимало, адже наші діти дуже талановиті й здібні. Варто лише допомогти у їхній самореалізації, втіленні креативних ідей та ініціатив. Патріотичне виховання та інтелектуальна підготовка наших дітей і молоді в сьогоднішній, переломний для нашої держави час, має бути пріоритетом для влади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини