Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

В Краснянці збуваються дитячі мірї

30 травня 2017 року чимало поважних гостей грунтовими дорогами та бруківкою поспішали у с. Краснянку на непересічну для віддаленого села подію: відкриття дитячого майданчика "Мрія мого дитинства".

В центра села було багатолюдно, особливо виділялися діти: веселі, усміхнені, святково одягнені. І це зрозуміло, бо відтепер у них є своя гірка, гойдалка.

Загальна вартість дитячого майданчика склала 70 тис. грн.

"Я вдячний громаді,  районній раді, керівникам ФГ "Юхимівське" за спільну добру справу" - з такими словами звернувся до присутніх сільський голова І.В. Чумак.

У своєму вітальному слові голова районної ради Я.Й. Красовський служно зауважив: "Немає нічого кращого, аніж бачити  щасливі усмішки наших дітей. Ми спільно маємо працюватим над тим щоб навіть у населених пунктах з досить слабкою інфраструктурою дітвора мала можливість для розвитку та дозвілля".

Одразу після розрізання стрічки, діти заполонили майданчик і отримали солодощі від керівництва ФГ "Юхимівське" та депутата районної ради Шимко Л.С.

Поки юні мешканці Краснянки галасливо гралися, дорослі зібралися для серйозної розмови.

Сільський голова поінформував жителів села про використання бюджетних коштів, перспективи ремонту доріг, облаштування полігону твердих побутових відходів. Голова ФГ "Юхимівське" Соколюк М.Ф. дала селянам вичерпні відповіді стосовно переукладання договорів оренди землі, умов та термінів виплати орендної плати.

Голова районної ради Я.Й. Красовський окреслив жителям села шляхи вирішення проблем шкільного автобуса, медичного обслуговування.

Всі новини