Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

День молоді. Як пройшло святкування?

     Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна і Білорусь відзначають День молоді. В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, Указом Президента від 27 червня 2008 року № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указом № 600/2011 "Про внесення зміни до Указу Президента України від 27 червня 2008 року № 599" і відзначається щорічно в останню неділю червня, також відомий під назвою «День молоді».
    Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.
       Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни.
       У цьому році День молоді припадав на 25 червня.
       По різному святкували це свято у територіальних громадах району. 24 червня у суботу центральна площа Тиврова закликала жителів райентру до святкування. Сюди приїздили колективи з Бушинки, Уяринець, Слідів, Строїнець, Шершнів та Пиляви. Вони разом із солістами районного будинку культури дарували тиврівчанам свої композиції, створювали гарний піднесений настрій. І хоч, як відомо, жителі нашого селища, дуже "важкі на підйом" і тому і зібралося на площі людей замало, проте вони отримали грні враження і мали можливість прийняти участь у святковій дискотеці.
           25 червня у неділю святкування проходило у смт.Сутисках та м.Гнівані. Тут люд значно активніший, тому й свято мало масовий характер.
Всі новини