Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Комісія з питань планування, фінансів та бюджету розглянула питання про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік

Сьогодні під головуванням Сідака О.О. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету.

Участь у засіданні комісії взяли голова районної ради Красовський Я.Й. та голова райдержадміністрації Бойко В.В.

Під час зібрання депутати розглянули ряд важливих питань життєдіяльності Тиврівщини. А саме:

1.Про затвердження Порядку використання коштів на виплату щомісячної допомоги загиблих (померлих) осіб, смерть яких пов"язана з участю в антитерористичній операції.

2. Про затвердження Порядку відшкодування витрат на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3. Про затвердження Порядку відшкодування вартості проїзду громадянам, віднесеним до категорії 1 та 2 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

4. Про затвердження "Положення про порядок використання коштів фонду депутата районної ради на 2018 рік"

5.Про структуру та штатну чисельність районної ради в новій редакції.

6. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету на 2017 рік.

7.Про затвердження розпоряджень голови, першого заступника та заступника голови райдержадміністрації.

8. Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання  від 20 грудня 2017 року №358 "Про районний бюджет на 2018 рік"

9. Про внесення змін до доходів та видатків загального фонду районного бюджету відповідно до листа Фінансового управління райдержадміністрації №02-20/32 від 15.01.2018 р.

 

 

Всі новини