Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

Асоціацію органів місцевого самоврядування району створено

Сьогодні, 13 червня 2017 року, в житті місцевого самоврядування району відбулася надзвичайно  важлива подія: створено Асоціацію органів місцевого самоврядування Тиврівського району.

Ще на координаційній раді з питань місцевого самоврядування 14 березня 2017 року було прийнято рішення про створення та належну реєстрацію Асоціації органів місцевого самоврядування нашого району. Головою робочої групи по підготовці Статуту Асоціації було обрано голову Строїнецької сільської ради Голодюка Василя Дмитровича.  

З того часу виконавчим апаратом районної ради спільно з Василем Дмитровичем пророблено певну роботу, результати якої розглянуто на установчих зборах. На сесіях місцевих рад, в свою чергу,  було прийнято рішення про доцільність вступу до Асоціації та делеговано своїх представників до участі в зборах.

Ініціаторами створення Асоціації стали 19 територіальних громад нашого району. Усі вони згідно чинного законодавства виступають засновниками Асоціації. 

Голова районної ради Красовський Я.Й. зазначив, що незважаючи не те, що 3 місцевих ради надіслали рішення сесій про відмову вступу до Асоціації, а ще 6 рад не прийняли остаточне рішення, вони завжди матимуть можливість приєднатися до новоствореної Асоціації. 

Завдяки конструктивній та злагодженій роботі на установчих зборах затверджено Статут Асоціації, обрано Правління, голову Правління, голову  та членів Ревізійної комісії, затверджено порядок та розмір внесків до Асоціації.

Головою Правління обрано Голодюка Василя Дмитровича, голову Строїнецької сільської ради. 

Головою Ревізійної комісії обрано Карпуся Руслана Михайловича, голову Довгополівської сільської ради.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини