Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

14 нагород у наших спортсменів на відкритому Кубку області Майстри тхеквондо Подділля

3 – 4 березня у залі Літинської ДЮСШ відбувся 16-й відкритий Кубок області "Майстри тхеквондо Поділля".

В Кубку області «Майстри тхеквондо Поділля» взяли участь представники Києва, Дніпра, Запоріжжя, Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Рівного, Новограду-Волинського. Наш край представляли спортсмени Гайсина, Ладижина, Вінниці, Погребищенського, Тиврівського,Літинського районів. Загалом це понад 300 учасників.

Кращі визначалися у всіх вікових групах – від шестирічних дітей до дорослих, які виступали у олімпійській програмі. Було розіграно 180 комплектів нагород – у розділах «керугі» (поєдинки) та «пумсе» (показові вправи). Деякі спортсмени боролися одразу у кількох видах програм. У боях використовувалася автоматична система підрахунку, до якої входять електронні жилети і сенсорні шкарпетки. Бали зараховувалися лише у разі потрапляння до залікової зони.

Наша збірна, яка складалась з 16 спортсменів, гідно виборювала п’ядестал слави і здобула 14 нагород  різного ґатунку.

Чемпіонами змагань стали Шевчук Станіслав та Козлеко Сергій, срібними призерами Дрозд Олександр, Наумова Юлія, Паламарчук Олег та Комоса Андрій, бронзовими медалістами стали Самодуров Андрій, Наумова Юлія

( розділ пумсе – показові вправи); Романов Денис, Вершигора Роман, Загорський Олександр та Бєлий Дмитро. Спортсмени збірної, яким пощастило менше і які посіли п’яті місця стали Наумов Олександр, Селіванов Андрій, Протасевич Ярослав, Демянчук Богдан і Дуб Артем.

Вітаємо всіх учасників змагань, їх батьків та тренерів.

Всі новини