Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію

1 засідання Координаційної ради у 2017 році

         Перший день березня почався для місцевого самоврядування надзвичайно продуктивно – відбулося розширене засідання  Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Цей  дорадчий орган має на меті участь в найбільш актуальних процесах, що відбуваються у районі. Так, і цього разу – основною темою засідання став аналіз виконання місцевих бюджетів у 2016 році, планування та вишукування резервів у поточному році.

         До участі в засіданні були запрошені перший заступник голови районної державної адміністрації та члени постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету.

        Виступаючі, - це Мельник Н.Б. – начальник фінансового управління райдержадміністрації та Іскра І.П. – заступник начальника – начальник Тиврівського відділення Вінницької ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області детально зупинилися на цих питаннях. Голова постійної комісії Сідак О.О. пояснив присутнім, що у своїй роботі члени комісії керуються виключно принципами прозорості та відкритості, і завжди досягають компромісного рішення. При обговоренні виникало багато питань у членів Координаційної ради, тобто голів рад.

        Окремі з них мали бажання виступити. Так, Сутисківський селищний голова Дідух Л.Б. розповів колегам про свою роботу, поділився досвідом, окреслив, як завжди, болюче і проблемне питання кожної громади – це необхідність збільшення фінансування. Проте, колеги не зі всім погодились у його виступі.

        Виступаючи Гришовецький сільський голова Ільніцька Г.П. зауважила, що завдання голови вишуковувати кошти, залучати їх з позабюджетних джерел. «Кожен, йдучи на цю посаду, - наголосила вона,  - усвідомлював з якими проблемами зіткнеться, тому зараз не потрібно жалітися і щось від когось вимагати - потрібно працювати».

        Галина Петрівна запропонувала створити Асоціацію органів місцевого самоврядування Тиврівського району. Максименко В.І., Кулешов В.В. підтримали цю пропозицію. Гніванський міський голова, який має досвід роботи у подібних структурах (так як протягом минулого скликання входив до керівних органів обласної Асоціації місцевих рад), наголосив колегам, про її необхідність на рівні району. «У такий непростий час, - сказав він, - наше завдання не звинувачувати один одного, а сидіти  за одним столом з однією консолідованою думкою».

       Результатом обговорення стало створення робочої групи по підготовці необхідних установчих документів Асоціації, під керівництвом Строїнецького сільського голови Голодюка В.Д.

      Наступне зібрання сільських, селищних, міського голови має стати установчими зборами Асоціації, де буде розглянуто і прийнято ряд необхідних для набуття правового статусу організації рішень.

      Голова Координаційної ради Ярослав Йосипович Красовський підводячи підсумки, констатував велику результативність засідання. «Наша сьогоднішня зустріч – звернувся він до колег-самоврядців, - показала важливість нашого спілкування. А ще, важливо не просто спілкуватися, важливо чути один одного, чути людей, яких ми представляємо і приймати адекватні рішення».

Всі новини