Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію
Районна рада 7 скликання

Рішення про створення координаційної ради

УКРАЇНА

ТИВРІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Рішення № 57

28 січня 2016 року                                                  3 сесія 7 скликання

Про затвердження Положення про Координаційну раду 
з питань місцевого самоврядування
при голові Тиврівської районної ради  7 скликання.

      Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою сприяння органам місцевого самоврядування районуу реалізації принципів місцевого самоврядування, визначених Конституцією України і Європейською хартією місцевого самоврядування, підвищення ефективності діяльності посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад  та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності,взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою,  районна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Тиврівської районної ради  7 скликання, що додається.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питаньдепутатської діяльності,взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою(Степанишин С. М.).

 

Голова районної ради                                                   Я. Й. Красовський