Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію
Всеукраїнські конкурси

Стартує ІІ Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) оголошують про старт II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017».

Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.


Періодпроведення: квітень-вересень 2017 року.


Етапип роведення

  • З 3 квітня по 15 травня — прийом заявок (заявку може надіслати кожен бажаючий, див. «Вимоги до села-претендента на конкурс»).
  • З 16 по 31 травня — перший етап конкурсу — півфінал — члени експертної ради (див. «Склад експертної ради») визначать 20 сіл-претендентів.
  • З 1 червня по 16 липня — «Неймовірний сільський автопробіг». Журналісти AgroPortal.ua відвідають кожне з 20 сіл.
  • З 16 липня по 16 серпня — другий етап конкурсу — фінал: на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради (див. «Склад експертної ради») виставить оцінки селам-конкурсантам*.
  • З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе всі оцінки воєдино.
  • 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

*при підрахунку результатів голоси онлайн-голосування та оцінки експертної ради будуть зведені до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно максимальний бал для кожного села-конкурсанта від онлайн-голосування  50, експертної ради  50. Максимальний бал  100.


Вимоги до села-претендента

- Коротко написати про «родзинку» села, обґрунтувати, чомусамеце село можепретендувати на звання «Неймовірне село України 2017». Текст не більше 1 тис.знаків з пробілами (форма заявки буде доступна з 3 квітня).

- Обов'язкововказати: ПІБ, контактний телефон і місце роботи того, хто подає заявку на конкурс (для уточнення даних, якщо це буде необхідно).

- Фото і відеоматеріали — за бажанням.

Заявки надсилайте на пошту selo@agroportal.ua з 3 квітня із зазначенням в темі листа назви села, або у Вас буде можливість заповнити її онлайн.

Примітка: до плей-листа конкурсу увійдуть найнеймовірніші села, заявки можна надсилати в формі есе або замальовки, це підвищить ваші шанси. Організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть конкурсний відбір.