Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію
Районні конкурси

Краща посадова особа місцевого самоврядування 2012

Краща посадова особа місцевого самоврядування 2012 року

Отже, в рамках затверджени заходів 27 листопада відповідно до розпорядження голови районної ради було проведено конкурс на визначення кращої посадової особи місцевого самоврядування. Заявки на конкурс подали 20 чоловік, конкурс проводився у трьох номінаціях: "Кращий сільський, селищний, міський голова, "Кращий секретар сільської, селищної, міської ради", "Кращий бухгалтер сільської, селищної. міської ради".

Цього року такий захід проведено вперше у районі.  Протягом 4 кварталу виконавчим апаратом районної ради велася робота по підготовці до конкурсу. Було розроблено комплексні завдання для його учасників, які складаються з 3-х блоків: 1 – тестові завдання, 2 – ситуаційне завдання та 3 – творча робота. До тестових завдань включено питання із таких категорій знань: Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про бухгалтерський облік», службової ділової етики та питання про історію та сьогодення Тиврівського району. Конкурс був оголошений серед усіх посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих ради. На конкурс подало заявки 10 сільських голів, 5 секретарів сільських рад і 6 бухгалтерів сільських рад.

27 листопада відповідно до всіх вимог його проведення власне і відбувся конкурс   «Краща посадова особа місцевого самоврядування».

Гарна атмосфера панувала в аудиторії, де проходив конкурс. Всі учасники налаштовані на перемогу – працюють старанно та зосереджено. На всю роботу відведена 1 година часу. Наші учасники із завданням впоралися вчасно та показали достатній рівень знань.

            Виходячи з рівня їх робіт, переможцями конкурсу є:

У номінації «Кращий сільський голова» - Борщевська Ірина Іванівна – Тростянецький сільський голова.

            У номінації «Кращий секретар сільської ради» - Довгалюк Ірина Олександрівна – секретар Пилявської сільської ради.

            У номінації «Кращий бухгалтер сільської ради» - Шеванюк Оксана Володимирівна – бухгалтер Довгополівської сільської ради.

            Хочеться відзначити творчу роботу Масіца Віктора Івановича – Іванковецького сільського голову, яка єдина з усіх представлених отримала найвищий бал. Робота відрізняється повнотою думки і правильністю стилістичного і граматичного оформлення. Найкращі результати у написанні тестових завдань  - показали Гнилюк Василь Терентійович – Слідянський сільський голова і Шевчук Ірина Леонідівна – Шершнівський сільський голова.

Проведений конкурс дав можливість виявити не лише професійний рівень посадових осіб, а їх різнобічний розвиток. Результати написання конкурсу говорять про те, що посадові особи місцевого самоврядування повинні постійно працювати над собою і підвищувати свій професійний рівень, при цьому не забуваючи про етичні норми та творчий підхід до роботи.

Ми вітаємо переможців і учасників конкурсу, бажаємо не зупинятися на досягнутому, рости у професійному сенсі, завжди бути активними і досягати успіху.  Хочеться вірити, що в наступному році наші посадові особи та депутати рад усіх рівнів зберуться з силами і всі разом пройдуть шлях до перемоги у конкурсі.