Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію
Рішення районної ради

8 сесія районної ради 7 скликання

Порядок денний

8 сесії районної ради 7 скликання

    22 серпня 2016 року

 

1.Про Звернення Тиврівської районної ради 7 скликання до жителів району з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

 2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Тиврівського району»

3. Про хід виконання Програми підтримки проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад та громадських організацій Тиврівського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 7 сесії районної ради 7скликання від 07.07.2016 року                                                             

4. Про внесення  змін  до рішення  2 сесії   районної  ради  7 скликання   від  17 грудня 2015р. № 21  “Про  районний бюджет на 2016 рік”.

5.Про розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації.

6.Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Драціона П. І.

7.Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Кудрика В. Ф.

8.Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для індивідуального садівництва, що перебуває у власності Макеєва В. О.

9.Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Москвічової Г. П.

10. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Лановенко Є. О.

11. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Ткач О. Г.

12.Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для риборозведення та рибальства, що перебуває в оренді Таранюка В. М.

13. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває в оренді у ГДСП «Маянівське» ВАТ «Гніванський кар’єр».

14.Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває в оренді у ГДСП «Борське» ВАТ «Гніванський кар’єр».

15.Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває в оренді у ТОВ «Вінагрохолдинг».

Додаток

16.Про  затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, право оренди якої виставляється на земельні торги (аукціон) для рибогосподарських потреб.