Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію
Рішення районної ради

Рішення районної ради

1. Про визнання повноважень депутата районної ради 7 скликання

2. Про стан законності,  боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Тиврівського району 

3. Про звіт начальника служби у справах дітей Тиврівської райдержадміністрації

4. Про Районну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

5. Про внесення змін до районної Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на період 2016- 2020 року.

6. Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тиврівського району на 2016-2020 роки "Безпечна Тиврівщина - взаємна відповідальність влади та громад"

Додаток

Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2016 року  №223 "Про районний бюджет на 2017 рік"

7. Про клопотання перед обласною Радою про нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Вінниччиною" Дмитренко Ж.В.

8.  Про звання "Почесний громадянин Тиврівського району"

9. Про призначення на посаду директора Тиврівської районної дитячої-юнацької спортивної школи Павленка А.М.  на умовах контракту

10. Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району

11. Про здачу приміщення в оренду Тиврівською центральною районною лікарнею

 12. Про надання дозволу на списання майна

Додаток

13. Про затвердження тарифів на платні послуги в Тиврівському районному краєзнавчому музеї

14. Про розпорядження голови районної ради

15. Про розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації

16. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що перебуває у власності Волторнистого А.В.

17. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, що перебуває у власності Уяринецької сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, що перебуває у власності Скакуна М.Д.

19. Про  затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що перебуває в оренді ТОВ «Гранмайстер».
 
20. Про  затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що належить на праві власності громадянам на території Черемошненської сільської ради. 
 
21. Про  затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка надається в оренду СТОВ «Агрофірма «Красне». 
 
22. Про  затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що належить на праві власності громадянам на території Бушинської сільської ради. 
 
23. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, право оренди якої може бути реалізовано на земельних торгах (аукціон).
 
24. Про хід виконання рішення 14 сесії районної ради 7 скликання №291  від 23 березня 2017 року "Про депутатський запит депутата районної ради Павленка А.М. до голови районної ради Красовського Я.Й., першого заступника голови райдержадміністрації Бойка В.В."

25.  Про хід виконання рішення 14 сесії районної ради 7 скликання № 289 від 23 березня 2017 року "Про депутатський запит депутата районної ради Поступайло Н.Р.".