Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію
Результати поіменного голосування

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку у населених пунктах району та про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Тиврівського району на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням 23 сесії районної ради 5 скликання від 14 травня 2010 року.

2. Про стан нарахування та виплати субсидій, інших пільг жителям району та підвищення якості надання соціальних послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 3. Про звіт постійної комісії з питань гуманітаної та соціальної політики.

4.Про Комплекснуоборонно-правоохороннупрограмуТиврівського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тиврівщина – взаємна відповідальність влади та громад»

6.Про затвердження розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації.

7.Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

8. Про проведенняреорганізаціїзагальноосвітньої школи І ступеня с.Іванківці та Іванковецького дошкільного навчального закладу.

9. Про створення робочої групи по вивченню питання передачі цілісного майнового комплексу за адресою смт.Сутиски площа Перемоги будинок,16

10. Про делегування повноважень Тиврівській районній державній адміністрації.

11. Про внесення змін до Статутів комунальних закладів.

12.Про затвердження СтатутуТиврівської центральної районної лікарні.

13. Про затвердження розміру батьківської плати  за навчання дітей в комунальних закладах    «Тиврівська дитяча музична школа» та «Гніванська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради.

14.Про втрату чинності рішення 10 сесії 6 скликання від 23.02.2012 р. «Про перейменування стаціонарного відділення постійного або тимчасового проживання одиноких пристарілих громадян на базі дільничої лікарні с.Красне Тиврівського району».

15.Про Звернення Тиврівської районної ради до ВерховноїРади та КабінетуМіністрів України.

16. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Пахольченко Н.С.

17. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Блонської Л.М.

18. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Товканя В.М.

19. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Остапчук О.Т.

20.Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,що перебувають в оренді Прудника В. С.

21. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення підсобного сільського господарства, що перебуває в оренді у ДП ВАТ «Завод «Автоелектроапаратура».