Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію
Проекти рішень районної ради

Порядок денний 5 сесії районної ради 7 скликання

Проект

1. Про внесення змін до регламенту Тиврівської районної ради.

2.Про діяльність закладів системи охорони здоров’я в районі та завдання щодо забезпечення ефективного медичного обслуговування громадян.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік

4. Про внесення  змін  до рішення  2сесії   районної  ради  7скликання   від  17 грудня 2015р. № 21  “Про  районний бюджет на 2016 рік”

5. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб, що перебуває в оренді Чорного В. М. 

6. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що відводиться в оренду Ксьондзику В. О.
 
7. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Пелипенка М. С.
 
8. Про розпорядження голови райдержадміністрції.
 
9.Про розпорядження голови районної ради.

10. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісного майнового комплексу.

11. Про затвердження Статуту Об'єднаного трудового архіву Тиврівського району в новій редакції.

12. Про внесення  змін  до рішення  1 сесії   районної  ради  7 скликання   від  1 грудня 2015р. № 13  “Про утворення та персональний склад постійних комісій районної ради.

13. Про внесення змін до рішення сесії районної ради щодо розробки проекту змін меж населеного пункту смт.Сутиски

14. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Бойчук Г. Т. 

15. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що надається в оренду Лабунця Ю. І. 

16. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Бенедик Н. С. 

17. Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі т. в. о. директору Тиврівської районної дитячо-юнацької спортивної школиБойку В. Б. 

18. Про передачу-приймання адміністративного приміщення.

19. Про затвердження Положення Тиврівської районної ради про порядок розгляду електронної петиції.

  20. Про депутатський запит депутата районної ради Сідака О.О. до голови районної ради Красовського Я. Й.

  21. Про депутатський запит депутата районної ради Сідака О.О. до голови районної ради Красовського Я. Й., начальника фінансового управління Тиврівської районної державної адміністрації Мельник Н. Б.

  22. Про депутатський запит депутата районної ради Сідака О.О. до голови районної ради Красовського Я. Й., начальника відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації Нижника О. Т.

  23. Про депутатський запит депутата  районної ради Сідака О.О. до голови районної ради Красовського Я. Й., головного лікаря Тиврівської районної центральної лікарні Присяжного     П. О.

24. Про структурута штатнийрозпис районної ради.