Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію
Рішення районної ради

Порядок денний 33 сесії районної ради 6 скликання

1. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради.

2. Звіт голови районної ради про діяльність районної ради з лютого 2014 року по червень 2015 року.

додаток

3. Про стан позашкілля у Тиврівському районі та шляхи його розвитку через вдосконалення роботи Тиврівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

4.Про затвердження цільової програми покращення соціального обслуговування населення району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги на 2015 рік.

5. Про внесення змін до комплексної програми «Турбота на 2008-2010 роки», затвердженої  рішенням 11 сесії районної ради 5 скликання №238 від 24 квітня 2008 року.

6. Про внесення  змін  та доповнень до рішення 32 сесії  районної  ради  6 скликання «Про районну програму мобілізаційної підготовки та проведення часткової мобілізації у Тиврівському районі на 2015 рік» № 599 від 26 березня 2015 року.

7. Про внесення  змін  до рішення 30 сесії  районної  ради  6 скликання від  20 січня 2015р. № 534  “Про  районний бюджет на 2015 рік”

8. Про затвердження Порядку і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району,  частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у звітному році.

9. Про розпорядження голови  райдержадміністрації

10. Про внесення  змін  до рішення 30 сесії  районної  ради  6 скликання від  20 січня 2015р. № 534  “Про  районний бюджет на 2015 рік”

11. Про внесення  змін  до рішення 30 сесії  районної  ради  6 скликання від  20 січня 2015р. № 534  “Про  районний бюджет на 2015 рік”

12. Про розпорядження голови районної ради.

13. Про клопотання перед обласною Радою про нагородження почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

14. Про заходи по забезпеченню повноцінного функціонування підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району.

15. Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення районною радою керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. 

16. Про надання Тиврівському ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

17. Про надання Тиврівському ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту приміщення спортивної зали.

18. Про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 6 скликання від 24.02.2015 року № 582 «Про здачу приміщень в оренду КЗ «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

19. Про надання згоди на продовження терміну дії договорів оренди.

20. Про надання Комунальному закладу «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

21. Про вилучення з оперативного управлінняТиврівського районного будинку дитячої та юнацької творчості нежитлового приміщення(гараж).

22. Про надання дозволу на розробкутехнічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

23. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, право оренди якої підлягає продажу шляхом проведення земельних торгів (аукціону).

24. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що надані ТОВ «ПоділляЛатІнвест».

25. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб, що надана Мазуру Ю.С.

26. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва, що належить на праві власності Семенову К.П.

27. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Семенову К.П.

28. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, право оренди якої підлягає продажу шляхом проведення земельних торгів (аукціону).

29. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, що надана ПАТ «Концерн Галнафтогаз».

30. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб, що надана Білявцеву В.А.

31. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Топольницькому Й.С.

32. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що надані СТОВ «Агрофірма «Красне».

33. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що надані СТОВ «Агрофірма «Красне».

34. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Бондарчук А.Г.

35. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Великій Г.М.

36. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Дулі М.К.

37. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Заєць І.П.

38. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Зайцю О.О.

39. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Костюку В.Ф.

40. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Костюк Н.І.

41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо змін меж населеного пункту смт.Сутиски.