Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію
Рішення районної ради

29 сесія районної ради 6 скликання

1. Про внесення змін  до рішення 23 сесії районної ради 6 скликання від 25 січня 2014 року № 408 «Про районний бюджет на 2014 рік».

2.Про розпорядження голови райдержадміністрації

3.Про розпорядження голови районної ради.

4. Про внесення змін до рішення 27 сесії районної  ради  6 скликання від 19.06.2014 року№ 461 «Про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами»

5. Про затвердження нового складуТиврівської районної міжвідомчої  координаційно методичної ради  з правової освіти населення.

6. Про внесення змін до рішень сесій районної ради 6 скликання.

7.  Про внесення доповнення до рішення Тиврівської районної ради 6 скликання від 02.10.2013 р. № 377 «Про передачу у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісного майнового комплексу Тиврівської центральної районної лікарні».

8. Про надання дозволу на безоплатне користування майном.

9. Про здачу приміщення в оренду комунальним закладом «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

10. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок  для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, що надаються  СТОВ «Поділля».

11. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, що надаються СТОВ «Поділля»

12. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що надається Таранюку В.М.

13. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що надані СФГ «Юність».

14. Про  затвердження технічної документації  із нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки для ведення садівництва, що належить на праві власності Кирильчуку В.І.

15. Про  затвердження технічної документації  із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства,  що належить на праві власності Зарембі В.О. 

16. Про  затвердження технічної документації  із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки,  що надається ТОВ БМУ-3.

17. Про  затвердження технічної документації  із нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки для ведення садівництва, що належить  на праві власності  Мельнику П.А.

18. Про  затвердження технічної документації  із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва, що належить  на праві власності Кирилову В.І.

19. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, що надається ТОВ «ЛОСК «Маяк-ЛТД»

20. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки для ведення фермерського господарства, що надана Протопішу І.Г.

21.  Про  затвердження технічної документації  із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок  для рибогосподарських потреб, що надані Шершенькову О.С.

22.  Про  затвердження технічної документації  із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок  для рибогосподарських потреб, що надані Шершенькову О.С.

23. Про  затвердження технічної документації  із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок  для ведення фермерського господарства, що надається Циглюку О.А.

24. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що надана ФГ «Віта-Р».

25. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства,  що належить на праві власності Пуздранівській Л.М.

26. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для ведення фермерського господарства, що надається Ковалю В.О.

27. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок  для ведення фермерського господарства, що надані Соколюк М.Ф.

28. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для ведення фермерського господарства, що надається  Соколюк М.Ф.

29. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що надана Ратушняк С.В.

30. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для ведення фермерського господарства, що надається Дядюку А.М.

31. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Юрченко Г.П.

32. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства, що належить на праві власності Діброві С.Л.

33. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для рибогосподарських потреб, що надана Берещуку В.О.

34. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для рибогосподарських потреб, що надана Берещуку В.О.

35. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що надана ТОВ «Селищанське».

36. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що  надається ПСП «Довіра».

37. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки  для ведення фермерського господарства, що надається Чепелюку К.С.

38. Про  затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, право оренди якої підлягає продажу шляхом проведення земельних торгів (аукціону).

 39. Про внесення змін до рішення 2 сесії  районної ради 6 скликання від 16 грудня2010 року № 17 «Про президію районної ради 6 скликання».

40. Про скорочення посад, введення нової посади  та внесення змін до структури та штатного розпису районної ради.