Наразі ще не подано жодної петиції

+ Подати петицію
Рішення районної ради

Порядок денний 25 сесії районної ради 6 скликання

                 20 березня 2014 року

 1. Про затвердження  звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік.
 2. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 6 скликання від 25 січня 2014 року  № 408 «Про районний бюджет на 2014 рік».
 3. Про забезпечення законності та правопорядку на території району.
 4. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва, що належить Петруку  В.Д.  с.Яришівка.
 5. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки для випасання громадської худоби, що належить Васітинській Ж.К. с.Довгополівка.
 6. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки для випасання громадської худоби, що належить Васітинській Ж.К. с.Довгополівка.
 7. Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що належить Гуліватенку С.В.  с.Черемошне.
 8.  Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки для ведення городництва, що належить Залокоцькому А.Ф.  с.Краснянка.
 9.  Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки для ведення садівництва, що належить Бегусу Д.А. с.Селище.
 10.  Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки для ведення садівництва, що належить Заставнюк О.С. с.Яришівка.
 11.   Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної  ділянки для ведення сільськогосподарського виробництва, що належить ТОВ «Краснянське СП «Агромаш».
 12.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 13.  Про розпорядження голови райдержадміністрації.
 14.  Про розпорядження голови районної ради.
 15. Про затвердження Статуту Тиврівської дитячої музичної школи в новій редакції.
 16.  Про надання дозволу на безоплатне користування майном комунальної власності.
 17.  Про зняття з контролю рішень районної ради.
 18. Про припинення діяльності комунального підприємства (архітектурно-планувальна служба).
 19.  Про умови оплати праці голови районної ради.
 20.  Про умови оплати праці заступника голови районної ради.
 21.  Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 6 скликання від 16 грудня 2010 року № 16 «Про обрання постійних комісій районної ради 6 скликання».
 22.  Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 6 скликання від 16 грудня 2010 року № 17 «Про президію районної ради 6 скликання».
 23.  Про звернення Тиврівської районної ради 6 скликання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.